29 серпня  2023 року минає рік, як загинув    Мацілецький Михайло Дмитрович, який  народився у  с. Вовчок.

   Працював помічником комбайнера, потім у 2000-2002 роках служба  у прикордонних військах України. Після служби одружився ,проживав у Бучі, працював майстром столярних робіт  у м. Київ. Разом  з дружиною виховував двох донечок .

Михайло Мацілецький пішов добровольцем  до лав Збройних Сил України. Служив в 28-мій окремій механізо‌ваній брига‌ді імені Лицарів Зимового Походу (28 ОМБр, в/ч А0666). Командир бойової машини-командир механізованої роти механізованого батальону військової частини А0666.

   Вірний військовій присязі, у боях  за нашу Батьківщину, Михайло  проявляв відважність, сміливість, самопожертву,   стійкість і мужність, та під час чергового  бойового завдання  зник безвісти. Михайло був справжнім воїном, патріотом, зразком незламності та міцності духу, він прагнув, щоб його доньки та рідні, жили в чудовій, правовій державі.

   29 серпня  2022 року у важкому  бою поблизу населеного пункту Степова Долина, Миколаївського району, Миколаївської області Мацілецький Михайло Дмитрович загинув.  Спочатку був статус зниклого   безвісти, рідні та близькі сподівалися на диво. Дива не сталося. Через одинадцять місяців тіло нашого земляка, мужнього і відважного захисника України Мацілецького Михайла  Дмитровича  привезли у рідне село.

13 серпня 2023 року жителі с. Вовчок провели в останню путь Героя – Мацілецького Михайла Дмитровича, який віддав своє життя, захищаючи нашу країну.

Загибель Михайла  нагадує нам про величезний внесок та сміливість тих, хто оберігає нашу свободу та безпеку. Ми не забудемо його відвагу, самопожертву та відданість нашій Батьківщині. Нехай душа Михайла  знайде спокій, а його подвиг завжди буде для нас світлим променем надії.

 

Слава всім, хто захищає та боронить Україну!