31 серпня минає рік, як у запеклому бою загинув Руслан Тарковський- молодий хлопець, який понад усе любив життя, родину і Україну.

Народився  Руслан 23 січня 1998 року у с. Маньківка, мав брата-близнюка Олега, з яким були нерозлийвода. Вони були завжди поруч, допомагали один одному в важких життєвих ситуаціях, разом навчалися в Вінницькому профтехучилищі.

Коли почалася повномасштабна війна  Руслан та Олег разом без жодних сумнівів стали на захист нашої Батьківщини.  Руслан служив  на посаді старшого солдата, стрілець-помічник гранатометника стрілецького взводу, стрілецької роти 57 бригади частини А7093.  Відважний, мужній  та сміливий Руслан  боровся за рідну землю, прагнув здобути перемогу над ворогом, що нищив усе дороге кожному українцю.

31 серпня 2022 року боронячи Батьківщину від російського окупанта, Руслан виконував бойове завдання в районі Херсонської області село Петрівка та отримав смертельне поранення. Йому було 24 роки.

Руслан прожив коротке життя, був щирим українцем, патріотом своєї держави, вболівав за долю рідного краю та України, боровся за правду і мир, оберігав наше світле майбутнє. Він залишиться для нас доброю, чуйною, порядною людиною, тож світлий спомин про мужнього захисника України назавжди залишиться в серцях земляків, бо Герої не вмирають, якщо про них пам'ятають.