Молодь – це майбутнє країни. Вони будуть лідерами, представниками влади та простими громадянами у близькому майбутньому. Критично важливо зробити їх спроможними грати цю роль. Молодь виїжджає з громади, бо не відчуває зв'язку з цією територією, свого потенціалу та можливостей. Тому необхідно  створювати  ці можливості, щоб вони відчували, що включені у життя громади, що їхні пріоритети дотримуються. Тоді і вони будуть вкладати у життя та розвиток громади. Саме тому ми готові підтримати команду« Пульс молоді»  з чотирьох активних та ініціативних баланівських десятикласників на чолі зі своєю класною керівничкою які взяли участь у проєкті "Молодь - громаді", з яким  ГО «БФ «МХП-Громаді» перемогли  у грантовому конкурсі від ПРООН.

 Проєкт "Молодь громаді" впроваджується Благодійним фондом "МХП-Громаді" у межах проєкту ПРООН "Підтримка громадянського суспільства та молоді", що реалізовується за фінансової підтримки Міністерства закордонних справ Данії, мета якого навчити молодь вивчати потреби громади, аналізувати  ці проблеми,  писати соціальні проекти , дати можливість їх захистити та виграти кошти на їх реалізацію.

Конкурс проходив у кілька етапів. Перший - просвітницький, грунтувався на роз’ясненні молоді важливості налагодження комунікації в громаді для визначення проблематики.

Проведена значна організаційна робота, зокрема, навчання, експертні інтервʼю з керівниками громади та відповідальними особами за реалізацію молодіжної політики та інше, сприяли активності молоді і бажанню працювати.

Проєкт називається "Молодь громаді"  тож молодь  мала чітко визначити запит громади та знайти засоби  його впровадити!

У чотириденних навчаннях з проєктного менеджменту взяла участь команда з Баланівки. Молодь навчилася прописувати проєктні заявки, презентувати та захищати свої проєкти, не стояти осторонь справ громади, а бути активними їх учасниками і на рівні дорослих впроваджували свої ініціативи!

Команда «Пульс молоді» захистили свій проект та виграли кошти на його реалізацію.

Тепер, в межах проєктів "Молодь-громаді" та ПРООН "Підтримка громадянського суспільства та молоді" за участі Міністерства закордонних справ Данії, та БФ «МХП-громаді» у Баланівці буде реалізовано проєкт "Реальні кроки до великої мрії".

40 тис. коштів, виділених під його реалізацію, будуть використані на облаштування волейбольної площадки та спортивного майданчика вуличних тренажерів, це перші кроки до появи в селі спортивної інфраструктури .

Вітаємо команду «Пульс молоді» із першою перемогою та бажаємо вдалої реалізації проекту!