29 травня в Бершадській публічній бібліотеці відбувся урок здоров’я «Таке зло – шкідливі звички». Аби ознайомитися з впливом тютюнопаління та наркотиків на організм, на захід завітали учні 9-го класу Бершадського ліцею №1  ім. А. Матвієнка разом з класним керівником Інною Вікторівною Шарапанівською.

У ході бесіди з бібліотекарями, учні дізналися про шкідливий вплив тютюну та наркотиків на організм людини, яким чином людина починає палити та що її до цього спонукає. Учасники  заходу відкрили для себе історію тютюну та тютюнопаління, починаючи з давніх часів, коли цій рослині приписували лікувальні властивості; мали змогу почути міфи та факти про куріння та яким чином цю проблему вирішують в Україні та інших країнах світу.

Під час уроку здоров’я учні брали активну участь в обговоренні  цієї важливої теми.     Старшокласники ставили запитання, а деякі наводили факти, про які вони чули. Також здобувачі освіти взяли участь у вікторині та конкурсах , які підготували бібліотекарі.

Захід мав на меті сформувати у підлітків правильне уявлення про здоровий спосіб життя, дбайливе ставлення до свого здоров’я та здоров’я оточуючих.

 

Бібліотекар з обслуговуання дорослих читачів

Алла Іванчишина