Сьогодні, у рамках корпоративного бібліотечного проекту «Цифровий детокс»,  працівники Бершадської публічної бібліотеки знову оформили яскраву локацію у міському парку. Бібліотекарі розгорнули виставку з новинками, які надійшли до книгозбірні, пропонуючи відвідувачам парку обрати цікаву книгу та створити власний кейс читача.

Ставши користувачем бібліотеки, буде нескладно організувати для себе «Digital detox». Докладаючи  певних зусиль, варто спробувати відмовитися від смартфона на деякий час. Повірте, людина не багато втрачає, якщо не буде перевіряти свій телефон на наявність сповіщень і публікацій у соціальних мережах. Читання книг дозволяє зменшити рівень стресу, мати якісний сон. Рекомендуємо починати читати від кількох годин на день, плануючи організовувати повноцінний день цифрового детоксу, скорочуючи своє цифрове життя, щоб більше зосередитися на реальному світі, спілкуванні з людьми не віртуально, а особисто.

Цікаві книги розширяють світогляд,  допомагають здобути навички креативного мислення, наповнити власне життя новими сенсами та ідеями. Отож, приходьте у бібліотеку та читайте залюбки!

 

                                                                          Юлія МАРШУК

                                                                          Бібліограф-краєзнавець

                                                                          Бершадської публічної бібліотеки