До Дня вшанування пам’яті дітей, які загинули внаслідок збройної агресії російської федерації проти України, в Бершадській публічній бібліотеці пройшла тиха акція «Пам’ятаємо про маленькі серця». Під час акції  вшанували пам'ять дітей, які загинули внаслідок агресії росії. Наші читачі запалили вогники в пам’ять дітей, що стали жертвами  війни з агресором обіцяючи ніколи не забувати про них, пам’ятати їх усміхненими, щасливими і безтурботними. Адже саме такими і повинні бути діти.

Щодня росія вчиняє проти населення України, зокрема і дітей, воєнні злочини, які у майбутньому будуть розслідуватися як злочини проти людяності. Щодня вона несе у сім’ї українців руйнування, горе і страждання. Сьогодні наша країна робить все можливе для того, щоб зберегти дітей та захистити їх права, попри агресію російської федерації. Держава робить все для того, щоб забезпечити психологічну, медичну та соціальну підтримку дітей, отримання ними освіти, адже діти – це майбутнє нації.

4 червня в Україні — День вшанування пам’яті дітей, які загинули внаслідок збройної агресії російської федерації проти України. Цей день запроваджений для ушанування пам’яті дітей, що загинули внаслідок російсько-української війни з 2014 року.

                  Олена СТРУТИНСЬКА

Бібліотекар Бершадської публічної бібліотеки