10  червня минають роковини від дня загибелі  відважного захисника України  Зуба Олександра Юрійовича.  З дитинства в Олександра було море планів на майбутнє.  Він був старанним учнем, декламував поезію, танцював. В серпні 2021 року уклав  контракт зі Збройними Силами України. Олександр Зуб служив старшим навідником мінометного розрахунку, старшим солдатом в 59-й бригаді, 10 батальйон 2 мінометна батарея.

Щирий, добрий, відповідальний, порядний, надійний, турботливий, розсудливий, завжди був готовий прийти на допомогу – таким захисник назавжди залишиться у пам’яті сім’ї, друзів, колег, рідних та побратимів. Герой, який назавжди залишився двадцятирічним.

Солдат Олександр Юрійович Зуб загинув 10 червня 2023 року у бою за Україну, її свободу, цілісність і незалежність, залишаючись вірним військовій присязі, поблизу населеного пункту Невельське Покровського району Донецької області.

Його побратими відзначали,  що він був справжнім воїном та патріотом, мужнім та відважним, захищав Україну до останнього, поклав своє молоде життя за рідну землю, був сміливим та відданим. 
Прикро і нестерпно боляче, але ненависні російські окупанти вбивають найкращих патріотів - синів і доньок нашої нескореної і нездоланної України.

Похований Олександр Зуб у м. Бершадь. Його життя було присвячене службі та захисту нашого спільного добра. Він був тим, хто стояв на передовій, безпосередньо зіткнувшись з небезпекою.

У перші роковини загибелі згадаймо нашого Героя як людину, що була здатна на великі вчинки й незламну відвагу. Його самопожертва та відданість стануть незабутніми у наших серцях.  Справжні Герої не вмирають, вони живуть у наших спогадах, надихаючи нас на Перемогу!