Гірким сумом та невимовним болем став день загибелі земляка, уродженця с. Бирлівка Бомбели  Валентина Олександровича.   04 липня 2024 року – перша роковина смерті чудової людини, доброго сина і відважного воїна Валентина Бомбели. Він   народився 20 березня 1998 року. Навчався у  Бирлівській неповній середній школі І-ІІ ступенів, після закінчення,  якої продовжив навчання в Бершадській загальноосвітній школі І-ІІІ ступеня №1. Потім вступив до державного навчального закладу “Крижопільський професійний будівельний ліцей”, де здобув освіту за спеціальністю “Зварювальник”. По закінченню навчання працював у різних сферах.

В 2018 році Валентин Бомбела був призваний  на військову строкову службу, яку проходив у військовій частині м. Десна, де  майже одразу ж підписав контракт. Коли розпочалася війна 24 лютого 2022 року  Валентин Бомбела став на захист України.  Під час війни Валентин  виконував бойові завдання у найгарячіших точках, знав що таке нульові бойові позиції. Як  військовий був відданий своїй службі, йдучи на передову, він усвідомлював ризики, але все ж продовжував залишатися міцним і незламним. Він був символом сміливості та самопожертви, готовий ризикувати власним життям, щоб забезпечити безпеку і свободу українців. Валентин Бомбела прагнув вигнати рашистську нечисть з нашої землі та  здобути перемогу.  На превеликий жаль 04 липня 2023 року  командир механізованого відділення механізованої роти механізованого батальйону Валентин Бомбела,  мужньо, виконавши військовий обов’язок, в бою за Україну  її свободу і незалежність, загинув поблизу н.п. Приютне, Пологівського району, Запоріжської області.

У річницю загибелі згадаймо нашого захисника тихою молитвою, щирим словом, вклонімося поклавши квіти до його могили. Герої не вмирають - доки ми про них пам’ятаємо.