Новини культури

Фестиваль хореографічного мистецтва імені Румянцева

Хореографічний колектив «Росинка» (керівник Вікторія Бурянчик) гідно представив Бершадську дитячу музичну школу ім. Р.А. Скалецького на VIII обласному онлайн-фестивалі хореографічного мистецтва.

Здоров’я це скарб – цінуй його

Всесвітній день здоров’я щорічно відзначається 7 квітня. Традиція проводити в цей день заходи, присвячені проблемам збереження здоров’я та профілактики захворювань, приурочений дню створення у 1948 році Всесвітньої організації охорони здоров’я (ВООЗ).

Конкурс «Сузір’я Україна – Європа»

«Кожен талант має стати зіркою. Кожна зірка важлива для України і світу» – під таким девізом у місті Києві відбувся Міжнародний конкурс «Сузір’я Україна – Європа» (десятий сезон).

Інструментальний конкурс ім. І.Я. Падеревського

З 26 березня по 28 березня 2021р., за підтримки Департаменту культури Вінницької міської ради та Центру розвитку і партнерства «Полонія», у місті Вінниці відбувся ІІ Міжнародний інструментальний конкурс ім. І.Я. Падеревського.

Фестиваль-конкурс народної музики «ZOLOTE ZERNO»

25-27 березня у рамках національно-патріотичного проєкту «Ми разом» відбувся IV Міжнародний дитячо-юнацький фестиваль-конкурс народної музики «ZOLOTE ZERNO» (м. Київ).

Академічний вокал – шлях до успіху!

Вітаємо з черговою перемогою юну бершадчанку – ГОЦУЛЕНКО ВІКТОРІЮ – лауреата І ступеню Міжнародного фестивалю-конкурсу «Music Wave of art» (номінація «академічний вокал»).

Фестиваль мистецтв «Soul of music»

Нещодавно відбувся Всеукраїнський фестиваль мистецтв «Soul of music» (м. Одеса). Учні Бершадської ДМШ ім. Р. А.Скалецького здобули перемоги: Герасименко Олександра – лауреат І ступеня в номінації авторське виконавство, Шевчук Марія – лауреат ІІ ступеня в номінації фортепіано (викладач Нечитайло З. М.), Сінолуп Діана – лауреат ІІ ступеня в номінації народні інструменти «сопілка» (викладач Криницька М. І., концертмейстер Нечитайло З. М.).

Музичний онлайн-фестиваль SHEVСHENKO FEST

Нещодавно закінчився музичний онлайн-фестиваль SHEVSHENKO FEST, який розпочався 9 березня в день народження Т.Г. Шевченка. Фестиваль був організований музичною агенцією «La CvArt» та Львівським коледжем культури і мистецтв. Тематика фестивалю «український фольклор та твори українських композиторів».

Благоустрій у Баланівці

Щороку, з метою поліпшення навколишнього середовища, забезпечення утримання підвідомчої території в належному санітарно-естетичному стані, збереження та утримання об’єктів загального користування та створення сприятливих для життєдіяльності населення умов, проводиться місячник з благоустрою.

Конкурс молодих композиторів імені Бориса Лятошинського

Нещодавно відбувся ІІ Всеукраїнський конкурс молодих композиторів імені Бориса Лятошинського. Цьогоріч від учасників було отримано 43 роботи (18 у Молодшій віковій групі та 25 – у Старшій).