Новини культури

Конкурс хореографічного мистецтва «МУЗИЧНІ МРІЇ»

Хореографічний колектив «РОСИНКА» Бершадської ДМШ ім. Р.А. Скалецького здобув перемогу в кількох номінаціях в обласному конкурсі хореографічного мистецтва «МУЗИЧНІ МРІЇ», який проводив Вінницький фаховий коледж мистецтв ім. М.Д. Леонтовича (голова журі – заслужений артист України Станіслав Городинський та провідні викладачі училища).

Урочище «Устянська дача» – ботанічний заказник загальнодержавного значення.

Розташований у межах Бершадської територіальної громади Гайсинського району Вінницької області, на схід від міста Бершадь. Площа заказника 173 га. Створений він у 1982 р. Площа 173 га. Створений у 1982 р. на землях Поташнянської сільської ради. Перебуває у віданні Бершадського державного лісгоспу, квартал 54-55.

Міжнародний фестиваль «Talents of 21 century»

Вітаємо переможців Міжнародного фестивалю «Talents of 21 century», який відбувся в м. Варна (Болгарія). Вихованці Бершадської дитячої музичної ім. Р.А. Скалецького школи взяли активну участь у конкурсі та отримали нагороди....

Фестиваль-конкурс «Водограй-2021»

Завершено один із наймасштабніших інтернет-конкурсів мистецтв «Водограй», у якому взяло участь понад 1500 учасників з різних куточків України та зарубіжжя. До конкурсу долучилась і творча команда юних музикантів – учні Бершадської дитячої музичної школи ім. Р.А. Скалецького.

Виставка «Візерунки душі на папері»

28 березня краєзнавчий музей на персональну виставку юної та талановитої художниці з села Баланівки Вікторії Марієчко завітали члени її родини.

Вихованці Бершадської музичної школи ім. Р.А. Скалецького серед переможців Міжнародного багатожанрового фестивалю-конкурсу «Зірковий драйв». Нещодавно стали відомі підсумки конкурсу, який відбувся в онлайн-режимі.

Нещодавно у місті Києві відбувся Всеукраїнський дистанційний фестиваль-конкурс мистецтв «Мелодія моєї мрії» за організаційно-інформаційної підтримки Міністерства культури України та Київського міського центру народної творчості.

Вітаємо переможців Всеукраїнського конкурсу-фестивалю «Музичні акварелі-2021»

Підведено підсумки Всеукраїнського мистецького конкурсу-фестивалю «Музичні акварелі-2021». Понад 500 учасників конкурсу – учнів та викладачів мистецьких шкіл України презентували своє мистецтво. Серед переможців – учні Бершадської дитячої музичної школи ім.Р.А.Скалецького.

Актуальність та особливості збереження, охорони та популяризації нематеріальної культурної спадщини громади

Наша країна прагне зберегти свою культурну спадщину, національні традиції, історичну пам’ять, посісти належне місце в сучасному європейському культурному просторі. Усвідомлення значення культурної спадщини є рушієм для зростання незмінного прагнення до пізнання, ідентичності, що має прояв у бажанні повторно відкрити власну історію, традиції, духовне коріння.

Конкурси «БИТВА ЖАНРІВ ІІ» та «SPRING STAR»

У березні проходив Другий Всеукраїнський дистанційний багатожанровий конкурс «БИТВА ЖАНРІВ ІІ» у місті Київ.