Logo

Новини культури

Запрошення на захід до Дня Музики та Дня вчителя

28 вересня о 16:00 год. у приміщенні КЗ "Бершадська ДМШ ім. Р. А. Скалецького" відбудеться захід до Дня Музики та Дня вчителя.

Відновлення втрачених документів у Дії

КЗ «Бершадська бібліотека», як офіційний ХАБ Національного проєкту «Освітня онлайн платформа Дія. Цифрова освіта» інформує про можливості заміни документів у Дії.

Баланівська молодь виграла проект

Молодь – це майбутнє країни. Вони будуть лідерами, представниками влади та простими громадянами у близькому майбутньому.

Бібліотека презентує книжкову виставку-подію «Білі плями партизанської війни»

Щорічно 22 вересня в Україні відзначають День партизанської слави. Саме цей день вважається початком підпільно-партизанського руху в нашій країні.

Патріотична акція «Голубко біла, ти лети у світ, хай буде мир у нашій Україні!»

Бібліотекарі відділу з обслуговування дітей Комунального закладу «Бершадська бібліотека» провели дитячу патріотичну акцію «Голубко біла, ти лети у світ, хай буде мир у нашій Україні!

Година миру «Разом ми сила! Все буде Україна»

Бібліотекарі Комунального закладу «Бершадська бібліотека», Алла Іванчишина та Ольга Дашківська, провели годину миру «Разом ми сила!

Всесвітній день прибирання «World Cleanup Day» 2023 в Україні

Поки російські окупанти намагаються забрати в нас незалежність, суверенність, нищать нашу спадщину та природу, ми, українці – незламні й продовжуємо боронити свою державу, кожен на своєму фронті.

Наш обов’язок: шанувати загиблих та підтримувати живих…

1 вересня 2023 року у КЗ «Бершадська бібліотека» проведена патріотична година мужності, на яку завітали старшокласники Бершадського ліцею №1 ім. Анатолія Матвієнка із класним керівником Оленою Резнік.

Руслан Тарковський  загинув у боротьбі за правду і мир в Україні.

31 серпня минає рік, як у запеклому бою загинув Руслан Тарковський - молодий хлопець, який понад усе любив життя, родину і Україну.

Леонід Голуб був обдарованою людиною та мужнім захисником України

31 серпня 2022 року під час виконання бойових завдань в місті Авдіївці Донецької області, зупинився життєвий шлях захисника України, талановитої людини, непересічної особистості, нашого земляка Голуба Леоніда Григоровича.

Пошук по сайту
Державні послуги

Рішення сесій