Logo

Новини освіти

Документальний фільм «Освітяни. Канікули в окупації»

Кінооб'єднання «Вавилон’13» опублікувало на своєму YouTube-каналі документальний фільм про працівників і працівниць закладів освіти Бучі, Ірпеня, Гостомеля і Ворзеля, які навіть під обстрілами, ворожим контролем і постійною загрозою життю не впали у відчай.

Справжній тренер – так багато у цьому слові!

Він допомагає досягати спортивних результатів, вчить ставити цілі та досягати їх, виховує силу волі, відповідальність, командний дух, пунктуальність, зібраність, стежить за вашим здоров'ям, режимом, харчуванням, сном, ця людина відчуває ваш настрій, вміє підбадьорити. Ця людина завжди вас підтримає та зрозуміє - ВІРИТЬ У ВАС!

Основна сесія НМТ-2023 добігла кінця

В Україні добігла кінця основна сесія національного мультипредметного тесту, що тривала з 5 червня. Екзаменаційна сесія відбулася в найбільших містах України та в 47 містах за кордоном. У нашій громаді мультитест складали на базі Бершадського закладу загальної середньої освіти №3.

Відбувся територіальний етап Всеукраїнської військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»)

Часи Гетьманства в український історії - це скарбниця високої духовності наших предків, джерело натхнення в боротьбі за свободу, державність і незалежність. Протягом століть на козацьких традиціях виховуються всі покоління українців.

Проведено щорічний моніторинг та аналіз освітніх досягнень

У сучасних умовах розвитку позашкільної освіти України важливим є питання формування внутрішньої системи забезпечення якості освіти та проведення самооцінювання освітніх і управлінських процесів у ЗПО.

Майбутнє твориться сьогодні!

17 лютого в громаді відбувся освітянський захід «Майбутнє твориться сьогодні!». Вітання приймали учні-переможці ІІ, учасники ІІІ етапів Всеукраїнських учнівських предметних олімпіад та мовних конкурсів.

Колегія відділу освіти та спорту Бершадської міської ради

Повномасштабне вторгнення вплинуло на всі сфери нашого життя, і серед тих, що постраждали найбільше – освітня. Більшість освітніх подій і тенденцій цього року пов'язана з пошуком нових моделей забезпечення життєздатності системи, що зазвичай є компромісом між раціональністю і вимушеними кроками.

Інклюзивна освіта: досвід, виклики та завдання

Дітям з особливими потребами необхідно дати можливість розвивати свої вміння, здобувати освіту, ставати членами суспільства. Ці завдання вирішує інклюзія – включення в соціальну діяльність людей з особливими потребами.

Презентації учасників заходу з питання "Переробна промисловість: інструменти та можливості для громад"

17 січня 2023 року спільно з Академією Київського міжнародного економічного форуму та Центром розвитку ринкової економіки: Дмитра Кисилевського, Віктора Галасюка, Ігора Гужви.

Методичне об’єднання вчителів англійської мови

12 січня 2022 року на базі Бершадського ЗЗСО І-ІІІ ступенів № 3 проведено методичне об’єднання вчителів англійської мови Бершадської територіальної громади.

Пошук по сайту
Державні послуги

Рішення сесій