Logo

Новини освіти

Майбутнє твориться сьогодні!

17 лютого в громаді відбувся освітянський захід «Майбутнє твориться сьогодні!». Вітання приймали учні-переможці ІІ, учасники ІІІ етапів Всеукраїнських учнівських предметних олімпіад та мовних конкурсів.

Колегія відділу освіти та спорту Бершадської міської ради

Повномасштабне вторгнення вплинуло на всі сфери нашого життя, і серед тих, що постраждали найбільше – освітня. Більшість освітніх подій і тенденцій цього року пов'язана з пошуком нових моделей забезпечення життєздатності системи, що зазвичай є компромісом між раціональністю і вимушеними кроками.

Інклюзивна освіта: досвід, виклики та завдання

Дітям з особливими потребами необхідно дати можливість розвивати свої вміння, здобувати освіту, ставати членами суспільства. Ці завдання вирішує інклюзія – включення в соціальну діяльність людей з особливими потребами.

Презентації учасників заходу з питання "Переробна промисловість: інструменти та можливості для громад"

17 січня 2023 року спільно з Академією Київського міжнародного економічного форуму та Центром розвитку ринкової економіки: Дмитра Кисилевського, Віктора Галасюка, Ігора Гужви.

Методичне об’єднання вчителів англійської мови

12 січня 2022 року на базі Бершадського ЗЗСО І-ІІІ ступенів № 3 проведено методичне об’єднання вчителів англійської мови Бершадської територіальної громади.

Реалізація завдань освітньої галузі за науково - педагогічним проєктом "Інтелект України"

Співпраця – це вікно до нових можливостей та перспектив, запорука успіху… Спільна зустріч та обговорення допомагають приймати зважені рішення, працювати чітко, злагоджено.

Семінар директорів та заступників з навчально-виховної роботи закладів загальної середньої освіти Бершадщини

Якісна освіта — це результат багатьох чинників, одним із яких є робота керівника над стратегією розвитку закладу. Саме цій важливій складовій організації управлінських процесів було приурочено семінар - практикум директорів та заступників закладів освіти за участі завідувачки відділу управління освітніми закладами Ковальчук Валентини Іванівни, який відбувся 11.01.23 року за ініціативи відділу освіти та спорту Бершадської міської ради.

Семінар-практикум учителів мовно-літературної галузі

Навчання української мови та літератури, зарубіжної літератури в умовах нової української школи є невід’ємною частиною освітнього процесу у закладах загальної середньої освіти.

Відбулося засідання робочої групи

Відбулося засідання робочої групи з питання формування мережі закладів освіти Бершадської міської територіальної громади. Метою зустрічі було вивчення можливостей та готовності закладів освіти перейти на діяльність у статусі закладів нового типу.

Виходимо на фінішну пряму учнівських олімпіад

В Бершадській територіальній громаді щовихідних проходять учнівські олімпіади. 26-27 листопада наших олімпійців приймав Флоринський заклад загальної середньої освіти. 45 юних філологів та 31 знавець історії змагались кожен в своїй царині.

Пошук по сайту
Захисні споруди цивільного захисту Бершадської МТГ