Новини освіти

ВІДБУВСЯ ІІІ ЕТАП ХХ ВСЕУКРАЇНСЬКОГО КОНКУРСУ УЧНІВСЬКОЇ ТВОРЧОСТІ «ОБ’ЄДНАЙМОСЯ Ж, БРАТИ МОЇ!»

У січні 2021 року (у режимі онлайн) відбувся ІІІ етап ХХ Всеукраїнського конкурсу учнівської молоді «Об’єднаймося ж, брати мої!» у номінаціях «Література» та «Історія України і державотворення».

Вивчай та розрізняй: інфо-медійна грамотність школярів

Заступник директора з виховної роботи Бершадської ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 Аліна Янчук взяла участь в інформаційній зустрічі щодо впровадження проекту «Вивчай та розрізняй: інфо-медійна грамотність» у Вінницькій області.

Формування внутрішньої системи забезпечення якості освіти у закладах загальної середньої освіти

Зі змінами в освітянському законодавстві прийшли зміни і в принципи організації роботи закладів освіти на місцях. Розширення сфери самостійної діяльності школи актуалізувало регулювання внутрішньошкільних відносин на основі особистісно-правового підходу до управління.

Формування внутрішньої системи забезпечення якості освіти. Позашкілля

10 лютого 2021 року директори позашкільних закладів Бершадської громади взяли участь в онлайн зустрічі для керівників закладів позашкільної освіти Вінниччини на тему «Формування внутрішньої системи забезпечення якості освіти в закладах позашкільної освіти».

Компенсаційна школа вчителів української мови та літератури

10 лютого 2021 року відбулося засідання Компенсаційної школи для вчителів української мови та літератури з питань підготовки до ЗНО. Мета заходу: якісна підготовка учнів до зовнішнього незалежного оцінювання; сприяння підвищенню фахового рівня, розвитку творчого потенціалу вчителя, удосконалення майстерності, озброєння новітніми знаннями, методикою та технологією навчання.

Зимова казка

Зима – найказковіша та найдивовижніша пора року! Діти та дорослі чекають, коли ж випаде перший сніг, тому що всі люблять веселі розваги з сніжками, катання з гірки на лижах та санчатах. А ще зі снігу можна ліпити різні фігури: сніговиків, снігових баб із діточками, різноманітних казкових та вигаданих героїв.

Статус опорної школи визначатимуть на конкурсі

Статус опорної школи буде присвоюватись засновниками закладів освіти за результатами конкурсів, проведених відповідно до затверджених ними умов. Про це повідомили в Міністерстві освіти і науки