У сучасних умовах  розвитку позашкільної освіти України важливим є питання формування внутрішньої системи забезпечення якості освіти та проведення самооцінювання освітніх і управлінських процесів у ЗПО.
 
На виконання доручення начальника відділу освіти та спорту Бершадської міської ради Оксани Тартачної, адміністрацією Бершадського Бершадського Будинку дитячої творчості було проведено щорічний моніторинг та аналіз освітніх досягнень здобувачів позашкільної освіти, визначення частки вихованців гуртків, які брали участь у заходах на рівні закладу, міста, громади, області, заходах всеукраїнського та міжнародного рівнів.
 
Бершадський Будинок дитячої творчості – один із чотирьох закладів позашкільної освіти  відділу освіти та спорту Бершадської міської ради. Гуртковою роботою охоплено 414  учнів молодшого, середнього та старшого віку,  діє 24 гуртки (29 груп) художньо-технічного, декоративно-ужиткового, образотворчого, хореографічного, вокального, музично-інструментального профілю та шашковий гурток. Гуртки відповідно до угод про співпрацю працюють на базах закладів освіти громади та у БДТ.
 
Так, упродовж 2022-2023 навчального року вихованці гуртків взяли участь та стали переможцями конкурсів, фестивалів, виставок, турнірів, заходів різного рівня:
 • Міжнародний рівень – 10 конкурсів, 160 учасників.
 • Всеукраїнський рівень – 6 конкурсів, 122 учасники.
 • Обласний рівень – 8 конкурсів, 95 учасників.
 • Відбіркові тури обласних, Всеукраїнських конкурсів – 4 конкурси, 112 учасників.
 • Шашкові турніри – 4 турніри, 89 учасників.
 • Інтернет-конкурси для дітей закладу та Бершадської громади - 6 конкурсів, 317 учасників.
 • Заходи на рівні міста та громади (благодійні виставки, ярмарки, мистецькі акції, концерти, новорічно-різдвяні заходи) – 6 заходів, 300 дітей.
   
  Для ознайомлення про роботу Бершадського БДТ запрошуємо на сторінку закладу в мережі фейсбук: https://www.facebook.com/groups/332550023826670