В Україні добігла кінця основна сесія національного мультипредметного тесту, що тривала з 5 червня. Екзаменаційна сесія відбулася в найбільших містах України та в 47 містах за кордоном. У нашій громаді мультитест складали на базі Бершадського закладу загальної середньої освіти №3.
 
Урочисте вручення золотих і срібних медалей випускникам 2023 року
16 липня відбулося урочисте нагородження випускників 2023 року золотими і срібними медалями. Цього року повну загальну середню освіту здобули 260 учнів 11 класів закладів загальної середньої освіти громади.
 
Щорічні звіти директорів закладів освіти громади розпочато... Директор за підсумками навчального року, у червні – серпні, презентує звіт про роботу школи перед педагогічним та батьківським колективами.
 
У школах Бершадщини пролунали останні дзвоники Останній дзвоник пролунав сьогодні для 4303 учнів громади. На фінішній прямій навчальний рік в умовах воєнного стану.
 
«Країна дитячих мрій»: у Бершадській громаді відсвяткували День захисту дітей. До міжнародного Дня захисту дітей на території Бершадської громади відбулися святкові заходи для малечі. Уже традиційно відкрила свої двері «Країна дитячих мрій». Діти весело проводили час на спортивній, ігровій та мистецькій галявині. Свою творчість демонстрували юні таланти громади: вихованці творчих студій та позашкільних гуртків.