Учитель, це не лише той, що вчить, учитель – це той, що вчиться.

Під час осінніх канікул, поки учні відпочивають, насолоджуючись останніми теплими днями, їхні наставники покращують свої професійні якості обмінюючись досвідом з колегами, вивчаючи щось нове, обговорюють зміни в законодавстві.

Цифровізація освіти – невід’ємна частина загальної цифровізації країни. Актуальна інформація зберігається не в теках, а на хмарі, а сайти – є віртуальною візитівкою закладу. Цього тижня відбулось практичне заняття по створенню власного сайту на Google-акаунті для працівників дошкільних установ та позашкілля. Учитель інформатики Бершадського ліцею №1 ім. А.Матвієнка Трачук Анатолій Сергійович допомагав колегам у створені та наповненні сайтів своїх установ.

Англійська мова впевнено лідирує серед предметів, які учні визначили як пріоритетні для застосування у дорослому житті. 31 жовтня відбулося засідання професійної спільноти учителів англійської мови, яке приймав колектив Бершадського ліцею. Удосконалення комунікативної компетенції учнів шляхом використання інтерактивних методик – така проблема обговорювалась на зустрічі. Серед спікерів: Олійник Алла Вікторівна та Кирилюк Наталія Юріївна – учителі Бершадського ліцею, Остапюк Ярослав Ігоревич та Войтенко Мирослава Володимирівна – учителі Бершадського ліцею №1 ім. А.Матвієнка, Чубатюк Руслана Миколаївна - учителька Флоринського ЗЗСО І-ІІІ ст. А психолог закладу Сокур Оксана Лукянівна презентувала для учасників заходу «подорож до внутрішнього спокою».

Також 31 жовтня на базі Бершадського ліцею №1 ім. А. Матвієнка відбулась дискусійна зустріч учителів фізики. Учасники обговорювали питання інтеграції фізичних понять в програмі НУШ 5-6 класів «Пізнаємо природу», аналізували модельні програми з фізики для 7 класу на наступних навчальний рік. Учителі фізики Лавренюк Олександр Миколайович та Трачук Анатолій Сергійович запропонували колегам взяти участь у фізичному квізі, одній із ігрових форм навчання, що активізує інтерес до предмету.