Набори «НУМО, відкривай та розвивай» від UNICEF UKRAINE

За сприяння Сергія Борзова, голови Вінницької обласної військової адміністрації, за підтримки міжнародного фонду UNICEF Ukraine, заклади дошкільної освіти Бершадської міської територіальної громади отримали бокси для раннього розвитку «НУМО, відкривай та розвивай», які особисто вручив заступник голови Гайсинської районної військової адміністрації Сергій Несвятий.

У кожному боксі – розвиваючі та настільні ігри, зошити, книги та методичні посібники для вихователів. Тому й називається кожна коробка: «НУМО, відкривай та розвивай».

Один бокс розрахований на 30 вихованців закладу дошкільної освіти. Дидактичні матеріали та ігри зацікавлять дошкільнят та підготують до майбутнього навчання в школі. А ще – розвиватимуть критичне мислення, вміння виконувати творчі завдання, працювати в парах чи групі.

Проєкт «НУМО, відкривай та розвивай» сприяє зближенню та співпраці між органами місцевого самоврядування та благодійними фондами, які працюють у сфері освіти та допомоги дітям. Крім того, він залучає увагу до проблеми війни та її впливу на дітей та молодь, що стимулює обговорення можливих рішень та залучає громадськість до цієї проблеми.