В закладах загальної середньої освіти Бершадської територіальної громади організовано просвітницькі заходи спільно з відділом освіти та спорту Бершадської міської ради, відділом поліції №1 Головного управління Національної поліції у Вінницькій області та Бершадською станцією екстреної медичної допомоги.

Так як, одним з найважливіших пріоритетів державної політики є задоволення інтересів та потреб дитини старшим інспектором ВП 1 Гайсинського РУП ГУНП у Вінницькій області капітаном поліції Наталією Беспалько обговорено з учнями тему "Права дитини". Обговорено механізм захисту прав дитини та хто саме уповноважений на забезпечення та захист прав дітей. Також доведено, що кожна дитина повинна знати свої права, всі рівні перед законом та суспільством, саме тому будь-які прояви порушення прав відносно неї не повинні бути приховані.

Старший інспектор кадрового забезпечення відділу поліції №1 ГУНП у Вінницькій області Євгеній Грозенко повідомив старшокласникам про умови вступу до вищих навчальних закладів та працевлаштування. На зустрічі учні випускних класів ознайомилися із особливостями роботи різних підрозділів поліції та отримали роз’яснення вимог до потенційних працівників поліції під час виконання службових обов’язків. Випускники, які планують здобувати вищу освіту за державним замовленням, зацікавилися перспективою вступу у відомчі виші, відтак - працевлаштування в органах внутрішніх справ. Також учні отримали детальне роз’яснення щодо алгоритму подачі необхідних документів для вступу в освітні заклади, які здійснюють підготовку працівників поліції.

Інспектори сектору ювенальної превенції відділу превенції Гайсинського районного управління поліції №1 ГУНП у Вінницькій області Сергій Семенець та Інна Прохорова детально розповіли школярам про поняття булінгу та про те, що за ці діяння існує адміністративна відповідальність. Здобувачам освіти донесено інформацію про негативний вплив тютюну на дитячий організм та наведено приклади. Також школярам нагадали про адміністративну відповідальність за паління в громадських місцях.  Крім того, поліцейські згадали про безпеку дорожнього руху, а також мінну та пожежну безпеки.

Фельдшери з МНС Бершадської станції екстреної медичної допомоги Наталія Кокошко та Лілія Жайворонюк провели показове тренування щодо надання першої медичної допомоги потерпілим під час виникнення надзвичайних ситуацій. В програму тренування увійшли: початковий алгоритм дії при наданні першої невідкладної допомоги; серцево-судинна та дихальна системи людини; серцево-легенева реанімація (СЛР); рани та кровотечі. Наприкінці заходу всі учасники отримали методичні рекомендації щодо порядку дій  надання долікарської допомоги при нещасних випадках та травмуванні.