Освітній форум «Агро єднає» в Умані: незабутні враження та нові знання!

11-12 червня відбувся масштабний освітній форум «Агро єднає» в Українському аграрному ліцеї міста Умань, у якому взяли участь заступник начальника відділу освіти та спорту Бершадської міської ради Оксана Ковальчук та директор Устянського ліцею Іван Кустрич.

Форум був присвячений важливій темі освіти як моста між молоддю та ринком праці. Про те, як заклади освіти можуть співпрацювати з аграрними підприємствами, щоб краще підготувати молодь до роботи в цій сфері. Про нові технології, які можна використовувати в освітньому процесі. Про те, як зробити навчання більш натхненним та ефективним. Цей форум став справжнім святом для всіх, хто щиро цікавиться розвитком аграрної освіти в Україні.

Програма заходу була насиченою та різноманітною, що дозволило учасникам отримати максимум корисної інформації та нових знань.

Центральна дискусійна панель: «Освіта як міст між молоддю та ринком праці». На цій панелі спікери обговорювали роль освіти у підготовці молоді до роботи в аграрному секторі.

Тематичні обговорення: «Успішні кейси співпраці закладів освіти та аграрних підприємств». На цих обговореннях представники закладів освіти ділитися власним досвідом впровадження курсів аграрного спрямування та проєктів формування аграрного досвіду.

Майстер-класи: «Штучний інтелект як помічник педагога», «Як підготувати натхненне заняття», «Кодекс щастя у професійному зростанні». На майстер-класах учасники форуму отримали практичні знання та навички, які допоможуть їм у роботі та є чудовою можливістю для саморозвитку.

Форум «Агро єднає» - це не просто подія, це - справжня спільнота однодумців, які щиро прагнуть до розвитку аграрної освіти в Україні.

Щира вдячність організаторам форуму за чудову організацію та прагнення зробити аграрну освіту доступною та якісною!