Юні бершадці сяйнули на Всеукраїнському конкурсі-фестивалі «Таланти України»: емоції, враження, перемога!

15 червня 2024 року мальовниче місто Яремче на Івано-Франківщині стало свідком тріумфу юних талантів з Бершадщини. На Всеукраїнському конкурсі-фестивалі мистецтв «Таланти України» лауреати «Золотого Олімпу», хореографічний колектив «Міраж» Бершадського Будинку дитячої творчості, під керівництвом Олени Коновал, зачарував публіку та журі своїми виступами.

З перших секунд виходу на сцену юні танцюристи «Міражу» полонили серця глядачів щирою емоційністю, майстерністю та артистизмом. Їхні номери, пронизані українським колоритом та сучасними мотивами, розповідали історії, що зворушують, та дарували незабутні враження.

Зіркове журі, до складу якого увійшли видатні діячі мистецтва, не оминули увагою талановитих бершадчан. Після запеклої творчої боротьби з учасниками з різних куточків України юні зірки «Міражу» здобули значні перемоги:

• ГРАН ПРІ - найвища нагорода конкурсу, яка свідчить про безперечну майстерність та винятковий талант колективу!

• Чотири ПЕРШИХ МІСЦЬ у своїх категоріях - блискуче підтвердження високого рівня хореографічної підготовки та невтомної праці юних танцюристів.

• Іменні дипломи, кубки, медалі та сертифікат на участь у Міжнародному конкурсі - цінні нагороди, які стануть стимулом для нових творчих звершень.

Цей тріумф - не лише перемога «Міражу», а й гордість для всієї Бершадської громади! Він свідчить про те, що наш край багатий на таланти, які здобувають визнання на всеукраїнському та міжнародному рівнях.

Найщиріші слова подяки захисникам та захисницям ЗСУ, завдяки яким наші діти живуть та мають змогу творити під мирним небом! Щира вдячність батькам вихованців за підтримку своїх дітей, за віру в їхню мрію та невтомне прагнення до перемоги. Дякуємо народному депутату України Миколі Кучеру та

Фонд "МХП-Громаді" за фінансову допомогу, яка зробила можливим поїздку до Яремче.

Нехай зірки «Міражу» сяють ще яскравіше, а їхні таланти розкриваються з новою силою.