Тріумф команди «Лисиці» Бершадського ліцею!

Пишаємося нашими спортсменами! Їхня стійкість, мужність і незламність духу вражають весь світ. Перемоги українських спортсменів на міжнародних змаганнях прославляють нашу країну і демонструють її силу та потенціал.

18 червня нагороджено переможців змагань Всеукраїнської шкільної ліги «Пліч-о-Пліч» з волейболу. Розділити радість свята прийшли Бершадський міський голова Віталій Драган, заступники голови Валентин Русначенко та Олександр Нечитайло, начальник відділу освіти та спорту Оксана Тартачна, тренери, батьки, друзі.

Віталій Драган вручив подяки всім учасникам команди та їхнім тренерам. Закликав продовжувати розвиватися, ставити перед собою нові цілі та досягати їх. «Ваша перемога – це не лише ваш особистий успіх, але й велика гордість для України, Вінниччини, Бершадської громади. Ви показали справжню силу волі, командний дух та високу майстерність. Вся Україна пишається вами! Ваші досягнення – це результат наполегливої праці та відданості спорту. Ви – приклад для ваших ровесників» - наголосив очільник громади Віталій Григорович.

Оксана Тартачна, начальник відділу освіти та спорту, подякувала батькам спортсменів за їхню підтримку та виховання молодого покоління: «Без вашої підтримки та турботи ці перемоги були б неможливі. Ви допомагаєте своїм дітям досягати висот та розвивати таланти. Дякуємо вам за це!»

Під час зустрічі батьки юних спортсменів мали можливість поспілкуватися з представниками міської влади, обговорити актуальні питання щодо розвитку спорту. Вони є не просто батьками, вони - перші тренери, наставники та вірні друзі своїх юних чемпіонів. Своїх дітей з перемогою привітали Сергій Царюк та Ірина Зваричевська.

Музичні вітання дарували юне обдарування, учениця Бершадського ліцею Олександра Герасименко та творчий дует Оксани Позаченюк та Віталія Ременюка.

Свято стало тріумфом Бершадського ліцею! Ця перемога - яскравий приклад того, що навіть у складні часи український дух не згасає, а юні таланти продовжують творити та прославляти свою країну!