Logo

Новини освіти

Призери обласного етапу Всеукраїнського екологічного конкурсу «Мала річка моєї Батьківщини - 2023»

Вітаємо призерів обласного етапу Всеукраїнського екологічного конкурсу «Мала річка моєї Батьківщини - 2023»: - ІІ місце – Палій Анастасія, учениця 9-В класу Бершадського ліцею №1 ім. А. Матвієнка, - ІІІ місце – Мазуренко Віталіна, вихованка Бершадської СЮН, учениця 4-А класу Бершадського ліцею №1 ім. А. Матвієнка. (Наказ Департаменту гуманітарної політики від 06.10.2023 року №738-аг)

Нарада директорів закладів дошкільної освіти

Сьогодні на базі відділу освіти та спорту Бершадської міської ради проведено інструктивно-методичну нараду для директорів закладів дошкільної освіти громади.

Аліна Волощук - переможниця Всеукраїнського фестивалю «Україна - сад»

Вітаємо Волощук Аліну, вихованку Бершадської СЮН, ученицю Маньківської філії із зайнятим ІІ місцем у Всеукраїнському фестивалі «Україна - сад» (Наказ Національного еколого-натуралістичного центру учнівської молоді № 83 від 19.10.2023 року).

Набори «НУМО, відкривай та розвивай» від UNICEF UKRAINE

За сприяння Сергія Борзова, голови Вінницької обласної військової адміністрації, за підтримки міжнародного фонду UNICEF Ukraine, заклади дошкільної освіти Бершадської міської територіальної громади отримали бокси для раннього розвитку «НУМО, відкривай та розвивай», які особисто вручив заступник голови Гайсинської районної військової адміністрації Сергій Несвятий.

Фінальні змагання з настільного тенісу

3 листопада у Тростянецькому ліцеї відбулись фінальні змагання з настільного тенісу в рамках Гімназіади серед учнів закладів загальної середньої освіти.

Засідання експертної групи з метою об’єктивного визначення та придбання першочергових засобів навчання

У зв’язку з відновленням фінансування реформи базової середньої освіти відповідно до Концепції «Нова українська школа» у відділі освіти та спорту працювала експертна група з метою об’єктивного визначення та придбання першочергового засобів навчання для навчальних кабінетів для визначення засобів навчання для навчальних кабінетів, які здійснюють освітній процес за Державним стандартом базової середньої освіти в першому (адаптаційному) циклі середньої освіти (5-6 класи) за очною формою навчання. Освіта - динамічна галузь з реформами та інноваціями. Ми постійно оновлюємось, створюючи сучасний освітній простір.

Нарада медичних сестер закладів дошкільної, загальної середньої освіти

Для підвищення ефективності роботи у сфері протидії поширення вірусної інфекції гепатит А одним із вирішальних факторів є висока кваліфікація спеціалістів. Для досягнення такого рівня компетентності, медичні сестри закладів дошкільної та загальної середньої освіти мають потребу постійного поповнення та актуалізації бази знань.

Учитель, це не лише той, що вчить, учитель – це той, що вчиться!

Під час осінніх канікул, поки учні відпочивають, насолоджуючись останніми теплими днями, їхні наставники покращують свої професійні якості обмінюючись досвідом з колегами, вивчаючи щось нове, обговорюють зміни в законодавстві. Цифровізація освіти – невід’ємна частина загальної цифровізації країни. Актуальна інформація зберігається не в теках, а на хмарі, а сайти – є віртуальною візитівкою закладу. Цього тижня відбулось практичне заняття по створенню власного сайту на Google-акаунті для працівників дошкільних установ та позашкілля. Учитель інформатики Бершадського ліцею №1 ім. А.Матвієнка Трачук Анатолій Сергійович допомагав колегам у створені та наповненні сайтів своїх установ.

Відновлено фінансування реформи базової середньої освіти відповідно до Концепції «Нова українська школа»

Уряд затвердив Порядок та умови надання освітньої субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам (за спеціальним фондом державного бюджету) у 2023 році. Відповідна постанова Кабінету Міністрів України затверджена 19 вересня 2023 р. за № 1023. Поновлення фінансування НУШ стало можливим завдяки залишку коштів освітньої субвенції в Державному бюджеті, який утворився на кінець 2022 року, й спрямуванню його частини як окремої субвенції.

Нарада директорів закладів загальної середньої освіти

02 листопада 2023 року в залі засідань відділу освіти та спорту Бершадської міської ради відбулася нарада для директорів закладів загальної середньої освіти. Традиційно нараду розпочала начальник відділу освіти та спорту Оксана Тартачна.

Пошук по сайту
Державні послуги

Рішення сесій