Logo

Новини освіти

Засідання творчої групи вчителів початкових класів

30 жовтня 2023 року в актовій залі відділу освіти та спорту Бершадської міської ради відбулося засідання творчої групи вчителів початкових класів з питання організації та проведення І та ІІ етапів ХХІV Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика у 2023-2024 навчальному році.

Радіодиктант національної єдності

Сьогодні, 27 жовтня 2023 року, у День української писемності та мови, відбувся Радіодиктант національної єдності - 2023. До написання диктанту «Дороги України» долучилися освітяни та учні Бершадщини.

Змагання з шахів в рамках Гімназіади закладів загальної середньої освіти

27 жовтня у Бершадській громаді відбулися змагання з шахів в рамках Гімназіади закладів загальної середньої освіти. Участь взяли 9 команд шахістів закладів загальної середньої освіти.

Засідання Учнівської ради лідерів Бершадської громади

27 жовтня 2023 року лідери закладів освіти «злетілися» на засідання Учнівської ради лідерів Бершадської громади. На початку зібрання всіх присутніх привітали Бершадський міський голова Віталій Драган та начальник відділу освіти та спорту Бершадської міської ради Оксана Тартачна і побажали юним самоврядуванцям плідної праці, реалізації нових проєктів, творчого потенціалу, миру та здоров'я, а також вручили Посвідчення учасника Учнівської ради лідерів Бершадської громади.

Восьмий обласний форум українських патріотичних справ дітей та учнівської молоді «Ми – Українці!»

26 жовтня у м. Вінниця відбувся Восьмий обласний Форум українських патріотичних справ дітей та учнівської молоді «Ми – Українці!», метою якого було обговорення концептуальних питань національно-патріотичного виховання учнівської молоді Вінниччини, обмін досвідом, утвердження гуманістичної моральності, культивування кращих рис української ментальності та їх регіональних особливостей.

Перемога в обласному етапі Всеукраїнської акції «Ліси для нащадків»

Вітаємо юних лісівників Сумівського шкільного «Юні друзі лісу » з перемогою в обласному етапі Всеукраїнської акції «Ліси для нащадків»!

Обласна Академія управлінської майстерності

23 жовтня в приміщенні КЗ «Вінницький обласний молодіжний центр «Квадрат» Департаментом гуманітарної політики Вінницької обласної військової адміністрації проведено обласну Академію управлінської майстерності для членів Учнівської ради Вінниччини та їх координаторів, яку відвідала провідний спеціаліст відділу освіти та спорту Бершадської міської ради Аліна Янчук.

Семінар-нарада заступників з навчально-виховної роботи

Вчора, 19 жовтня, відбулась семінар-нарада заступників з навчально-виховної роботи «Атестація по нововому. Зміни, вдосконалення, особливості». В результаті жвавого обговорення спільнотою заступників напрацьовується відповідний алгоритм проведення атестаційних заходів в закладах з дотриманням вимог чинного законодавства.

Засідання творчої групи вчителів природничого циклу

18 жовтня 2023 року відбулося засідання творчої групи вчителів природничого циклу. Керівниками та членами професійних спільнот географії, біології та хімії сформовано матеріали для проведення І (шкільного) етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад, умови їх виконання та оцінювання.

Дбаємо про здоров’я!

В рамках Всеукраїнської акції ментального здоров’я та проєкту «Надання послуг з невідкладної допомоги та захисту населення, що постраждало в результаті конфлікту в Україні» та донорської підтримки Благодійної організації «Благодійний Фонд «Хелп Україна» представниця ГО «Дівчата» Юлія Домбровська провела просвітницькі лекції для здобувачів освіти Бершадського ліцею, Бершадського ЗЗСО І-ІІІ ступенів №2, Баланівського ЗЗСО І-ІІІ ступенів, Бирлівської гімназії, Війтівського ліцею та Красносільського ОЗЗСО з контрацепції, менструальної гігієни та фізіології дітей-підлітків.

Пошук по сайту
Державні послуги

Рішення сесій