Logo

Новини

У новому бібліотечному проекті «Скарби бабусиної скрині» - Яланець Новини культури

Комунальний заклад «Бершадська бібліотека» розпочинає новий етнопроект «Скарби з бабусиної скрині», який зініціювала завідувачка Яланецькою сільською бібліотекою Катерина Бабій. Протягом 2-3 місяців бібліотекарі презентуватимуть скарби з кожного населеного пункту Бершадської територіальної громади.

Бібліотека запрошує на казковий тиждень Новини культури

20 березня - Всесвітній день казки. Саме тому протягом усього тижня у Комунальному закладі «Бершадська бібліотека» будуть відбуватися казкові бібліотечні активності. Юні користувачі бібліотеки відгадуватимуть казкові загадки, братимуть участь у вікторинах, тестах, присвячених казкам та різним героям, дізнаються, чому навчають казки, які вони бувають, тощо.

Поетичне асорті «Поезія, як усмішка душі» Новини культури

До дня поезії юні читачі Комунального закладу «Бершадська бібліотека» підготували поетичне асорті «Поезія, як усмішка душі». Діти зачитали на відео свій найулюбленіший поетичний твір. А бібліотекарі читали вірші та презентували усім відвідувачам книги українських поетів-класиків

Міський голова привітав працівників житлово-комунального господарства Новини громади

Від імені міської ради, від себе особисто та жителів Бершадської територіальної громади хочу звернутись зі словами щирої вдячності до працівників житлово-комунального господарства. Адже, завдяки вашій роботі значно покращився та покращується рівень життя в нашій громаді!

Мікрогранти на створення або розвиток власної справи Новини громади

Подати заяву на отримання мікрогранту можна на Порталі Дія. Розмір мікрогранту, який надається одному отримувачу, визначається відповідно до його запиту, але не менше 50 000 гривень. За умови створення не менше двох робочих місць - 250 000 гривень.

Важливе оголошення ! Новини громади

ФГ «АГРО-В», с. Флорине, Гайсинського р-ну, Вінницької обл. доводить до відома, що в господарстві з 20 березня 2023 року на посівах озимої пшениці та озимого ріпаку будуть вноситись пестициди нешкідливі для бджіл.

До уваги роботодавців! Новини громади

Звертаємо увагу, що задля покращення ситуації на ринку праці та збільшення рівня зайнятості населення Кабінетом Міністрів України розширено програми виплат компенсацій роботодавцям за працевлаштування окремих категорій безробітних, зокрема з числа громадян

Ліна Костенко - королева української поезії Новини культури

У читальній залі КЗ «Бершадська бібліотека» оформлено викладку-віншування «Королева української поезії», де представлено видання творів Ліни Костенко , а також літературно-публіцистичні праці українських дослідників самобутнього таланту поетеси.

Сьогодні Бершадська громада попрощалась із Героєм - Савчуком Олегом Олексійовичем Новини громади

Наш Герой був до останнього вірний військовій присязі та загинув 13 березня 2023 року в результаті ворожого обстрілу під час виконання бойового завдання.

Відбулось відкриття відновленої зали будинку культури в с. Бирлівка Новини громади

18 березня 2023 р. гостинно відчинив двері Бирлівський сільський будинок культури, де відбулося урочисте завершення проєкту «Від зірок до успіху», який отримав перемогу у конкурсі соціальних ініціатив «Час діяти, Україно!», організований БО «БФ МХП-ГРОМАДІ».

Пошук по сайту
Захисні споруди цивільного захисту Бершадської МТГ