Новини

Увага! Конкурс! Новини громади

Оприлюднено РОЗПОРЯДЖЕННЯ № 235-К від 6 квітня 2021 р. Про оголошення конкурсу на заміщення вакантних посад Бершадської міської ради, Вимоги до претендентів та Перелік питань на перевірку знання законодавства з урахуванням специфіки функціональних повноважень працівників

Грантова програма ЄС House of Europe Новини громади

Грантова програма ЄС House of Europe надасть культурним організаціям з регіонів від 4500 до 9000 євро (залежно від розміру населеного пункту чи громади) на покупку вартісних гаджетів.

21 новий випадок захворювання на COVID-19 Новини громади

Відділ соціального захисту та охорони здоров'я населення Бершадської міської ради повідомляє, що станом на 9.00 годину 6 квітня 2021 року в Бершадській територіальній громаді зареєстровано за добу 21 новий випадок захворювання на COVID-19, з підозрою на COVID-19 – 109 осіб.

Конкурс «Сузір’я Україна – Європа» Новини культури

«Кожен талант має стати зіркою. Кожна зірка важлива для України і світу» – під таким девізом у місті Києві відбувся Міжнародний конкурс «Сузір’я Україна – Європа» (десятий сезон).

Інструментальний конкурс ім. І.Я. Падеревського Новини культури

З 26 березня по 28 березня 2021р., за підтримки Департаменту культури Вінницької міської ради та Центру розвитку і партнерства «Полонія», у місті Вінниці відбувся ІІ Міжнародний інструментальний конкурс ім. І.Я. Падеревського.

Фестиваль-конкурс народної музики «ZOLOTE ZERNO» Новини культури

25-27 березня у рамках національно-патріотичного проєкту «Ми разом» відбувся IV Міжнародний дитячо-юнацький фестиваль-конкурс народної музики «ZOLOTE ZERNO» (м. Київ).

Академічний вокал – шлях до успіху! Новини культури

Вітаємо з черговою перемогою юну бершадчанку – ГОЦУЛЕНКО ВІКТОРІЮ – лауреата І ступеню Міжнародного фестивалю-конкурсу «Music Wave of art» (номінація «академічний вокал»).

ВДПУ ім. М. Коцюбинського здійснює підготовку здобувачів вищої освіти Новини громади

Вінницький державний педагогічний університет імені Михайла Коцюбинського здійснює підготовку здобувачів вищої освіти за спеціальністю 281 "Публічне управління та адміністрування" на першому (бакалаврському), другому (магістерському), третьому (освітньо-науковому) рівнях.

Зміни щодо видачі посвідчень багатодітних сімей Новини громади

Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 02.03.2010 № 209 «Деякі питання виготовлення і видачі посвідчень батьків багатодітної сім’ї та дитини з багатодітної сім'ї» з 1 квітня 2021 року прийом документів та видача посвідчень батьків багатодітних сімей та дитини з багатодітної сім’ї здійснюється через відділ соціального захисту та охорони здоров’я населення.

09 квітня 2021 року відбудеться 8 позачергова сесія Бершадської міської ради 8 скликання Оголошення

Згідно з Розпорядженням голови Бершадської ради "Про скликання 8 позачергової сесії Бершадської міської ради 8 скликання" від 05 квітня 2021 року №83, 8 позачергова сесія Бершадської міської ради відбудеться 09 квітня 2021 року