Logo

Новини

Профілактику злочинності в учнівському середовищі серед неповнолітніх обговорили на спільній нараді Новини освіти

Сьогодні відбулась спільна нарада щодо захисту прав та інтересів дітей та стану протидії дитячій злочинності. Присутні обговорили питання щодо стану з профілактики правопорушень в закладах загальної середньої освіти громади та надзвичайним подіям у дитячому середовищі та ознайомились з роботою системи «Custody Records» в ВП №1 Гайсинського РУП ГУНП у Вінницькій області.

Дитяча ліга з волейболу 2024 Новини освіти

На Вінниччині стартувала Обласна Дитяча ліга з волейболу 2024 серед юнаків 2008 року народження. У турнірі беруть участь 14 команд з різних куточків Вінничини. Боротьба проходить у 3 підгрупах, 2 кращих – з кожної вийдуть у фінал обласної ліги.

Великий патріот Андрій Осадчук загинув у бою за Україну Новини громади

10 лютого минає рік від дня загибелі під час виконання бойового завдання Осадчука Андрія Миколайовича. Наш земляк народився у с. Маньківка. Він був допитливим хлопцем, захоплювався різьбленням по дереву.

Стан виробничого травматизму в області за 2023 р. Новини громади

За 2023 рік за оперативними повідомленнями, що надійшли до Головного управління Пенсійного фонду України у Вінницькій області зареєстровано 249 нещасних випадки.

Місцевий відбірковий конкурс читців «Кобзар і Україна» Новини громади

Щорічно в переддень відзначення Дня народження Тараса Григоровича Шевченка, з метою пропаганди його творчості, популяризації жанру художнього читання КЗ «Бершадський будинок культури» оголошує місцевий відбірковий конкурс читців «Кобзар і Україна»

Здоров’я дітей – понад усе! Новини освіти

9 лютого 2024 року медичні працівники закладів дошкільної та загальної середньої освіти взяли участь в онлайн-нараді для медичних працівників щодо небезпечності захворювання на кір та краснуху за результатами селекторної наради МОЗ України, яка відбулася 5 лютого 2024 року.

Про скликання 45 чергової сесії міської ради Оголошення

Згідно з Розпорядженням міського голови "Про скликання 45 чергової сесії міської ради" від 08 лютого 2024 року №20, пленарне засідання 45 чергової сесіє Бершадської міської ради відбудеться 23 лютого 2024 року в КО "Бершадська ДЮСШ "Ровесник" о 10.00 год. Засідання постійних комісій відбудуться з 15 по 21 лютого 2024 року

Запрошуємо висловити Вашу думку щодо участі у процесах відбудови  України! Новини громади

Не втратьте можливості висловити свою думку та вплинути на розробку майбутнього модуля, який стане невід'ємною частиною екосистеми підзвітного управління відновленням DREAM - Державна цифрова екосистема управління відновленням.

ВІТАЄМО переможців! Новини освіти

В минулі вихідні відбувся обласний ІІІ етап Всеукраїнських учнівських олімпіад з географії, хімії та трудового навчання. Результатом наполегливої праці учнів та їх наставників в обласних олімпіадах є переможці з даних дисциплін: хімія, географія, трудове навчання.

Хто з переселенців зможе отримувати допомогу на проживання? Новини громади

Всі внутрішньо переміщені особи (ВПО), які отримували допомогу на проживання до 1 лютого, продовжать її отримувати до 1 березня.

Пошук по сайту
Державні послуги

Рішення сесій