Новини

За збереження лісу та заборони проведення руйнівної реформи лісового господарства Новини громади

Ми, громадяни України, вимагаємо негайно втрутитися та дати доручення Кабінету Міністрів України скасувати наміри Юрія Болоховця щодо проведення руйнівної реформи лісового господарства, яка призведе до знищення природного надбання Українського народу, наших зелених легенів!

Мар’яна Пастух виборола 2 золоті медалі на Чемпіонаті України з армспорту Новини спорту

За результатами змагань спортсмени Вінницької області вибороли 5 медалей. Мар’яна Пастух представниця ВФСТ «Колос» Бершадської територіальної громади виборола 2 золоті медалі і стала абсолютною Чемпіонкою в своїй ваговій категорії, як на праву та і на ліву руку серед юніорів до 18 років.

Відбулася робоча нарада із керівниками відділів Бершадської міської ради Новини громади

5 квітня 2021 року першим заступником Бершадського міського голови Дмитром Красиленком проведено робочу нараду із керівниками відділів та структурних підрозділів Бершадської міської ради щодо обговорення нагальних проблем та шляхів їхнього вирішення.

Обласний Чемпіонат Вінницької територіальної організації ВФСТ «Колос» з футзалу серед юнаків Новини спорту

1 квітня завершився обласний Чемпіонат Вінницької територіальної організації ВФСТ «Колос» з футзалу серед юнаків 2008-2009 р.н. Змагання проводились в три етапи, в яких прийняло участь 28 команд з різних міських та селищних територіальних громад Вінницької області.

Ініційовано робочу зустріч Бершадським районним відділом філії Державної установи «Центр пробації» Новини громади

01 квітня 2021 року ініційовано робочу зустріч Бершадським районним відділом філії Державної установи «Центр пробації» у Вінницькій області, за участю першого заступника Бершадського міського голови Дмитра Красиленка.

День охорони праці під девізом «Передбачати, готуватися та реагувати на кризи – інвестуймо зараз у стійкі системи БЗР» Новини громади

У 2021 році Міжнародна організація праці у цей день акцентує увагу на важливості зміцнення системи безпеки та здоров’я (далі БЗР), включно зі службами безпеки та охорони здоров’я як на національному рівні, так і на рівні підприємств.

20 нових випадків захворювання на COVID-19 Новини громади

Відділ соціального захисту та охорони здоров'я населення Бершадської міської ради повідомляє, що станом на 9.00 годину 5 квітня 2021 року в Бершадській територіальній громаді зареєстровано 20 нових випадків захворювання на COVID-19, з підозрою на COVID-19 – 14 осіб.

Засідання атестаційної комісії відділу освіти та спорту Бершадської міської ради Новини громади

1 та 2 квітня 2021 року відбулося засідання атестаційної комісії відділу освіти та спорту Бершадської міської ради. Атестацію педагогічних працівників закладів освіти проведено дистанційно, в онлайн-режимі, з дотриманням протиепідемічних заходів, спричинених коронавірусною хворобою COVID-19.

4 квітня Світле Воскресіння Христове відзначає католицька церква Новини громади

Прийміть сердечні вітання з нагоди Воскресіння Христового! Відрадно, що в демократичній Україні кожен має право на свободу світогляду і віросповідання, тож сьогодні ми розділяємо із вами радість важливої релігійної події - Воскресіння Ісуса.

З 03 по 12 квітня 2021 року  заборонено відвідування закладів освіти, крім дошкільної та спеціалізованої Новини громади

02 квітня 2021 року міським головою Віталієм Драганом проведено позачергове засідання міської комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій (далі ТЕБ і НС). На порядок денний виносилося питання про запровадження посилених обмежувальних протиепідемічних заходів та забезпечення контролю за іх дотриманням на території Бершадської міської територіальної громади.