Logo

Новини

Допомагати тим, хто цього потребує – це найкраще, що ми можемо і маємо робити Новини громади

Нещодавно сім’я Слободянюк постраждала від пожежі, що відбулася внаслідок замикання електропроводки. В результаті повністю згоріла кухня з прибудовами.

Чергову допомогу із продуктів харчування передали нашим військовим Новини громади

Чергову допомогу із продуктів харчування передали нашим військовим із 144-ої окремої піхотної бригади. Завдяки Бершадському ліцею, Флоринському ЗЗСО І-ІІІ ступенів, П'ятківському ЗЗСО І-ІІІ ступенів,

Міський голова провів щотижневу нараду Новини громади

Відбулась щотижнева нарада за участі заступників, секретаря міської ради та начальника відділу юридичної та кадрової роботи. Обговорили такі питання: - підготовка проектів рішення до скликання чергової сесії;- підготовка звітів по цільових програмах;

Пишаюсь нашими Героями! Новини громади

Наш земляк, ПОНДО Андрій Юрійович, житель міста Бершадь, отримав нагрудний знак «Золотий Хрест» від Головнокомандувача ЗСУ Валерія Залужного.

Організація трудової повинності громадських та суспільно корисних робіт на території громади Новини громади

Виконавчим комітетом Бершадської міської ради розглянуто та прийнято рішення від 30.01.2024 р. №11 "Про організацію трудової повинності громадських та суспільно корисних робіт на території Бершадської міської територіальної громади".

Дитячий турнір з боксу Новини освіти

У м.Бершадь стартував перший Всеукраїнський дитячий турнір з боксу на кубок «Маминої весни». Це мистецький соціально-благодійний проєкт, мета якого – вшанувати матерів та вдів, які втратили своїх дітей чи чоловіків у війні з російськими загарбниками з початку 2014 року.

Підсумки обласного етапу Всеукраїнського конкурсу учнівської творчості “Об’єднаймося ж, брати мої!” Новини освіти

За підсумками обласного етапу Всеукраїнського конкурсу учнівської творчості “Об’єднаймося ж, брати мої!” перемогу здобули 3 учні закладів загальної середньої освіти Бершадської територіальної громади.

Переможці ІІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з екології та правознавства! Новини освіти

Талант і творча особистість стають сьогодні запорукою інтелектуального розвитку країни, а також є фактором національного престижу. Всеукраїнські учнівські олімпіади з базових дисциплін – це визнання обдарувань учнів, їх знань, предметної компетентності, навичок пізнавальної та творчої активності.

Конкурс робіт юних фотоаматорів «Моя країна – Україна!» Новини освіти

Вітаємо з перемогою у всеукраїнському етапі Всеукраїнського заочного конкурсу робіт юних фотоаматорів «Моя країна – Україна!» (наказ НЕНЦУМу від 24.01.2024 року № 08).

Турбота про власне здоров’я- шлях до повноцінного та якісного життя Новини культури

У читальному залі КЗ «Бершадська бібліотека» оформлено поличку здоров’я «Рак – це не вирок! Давайте разом переможемо рак!»

Пошук по сайту
Державні послуги

Рішення сесій