Logo

Новини

Організація трудової повинності громадських та суспільно корисних робіт на території громади Новини громади

Виконавчим комітетом Бершадської міської ради розглянуто та прийнято рішення від 30.01.2024 р. №11 "Про організацію трудової повинності громадських та суспільно корисних робіт на території Бершадської міської територіальної громади".

Дитячий турнір з боксу Новини освіти

У м.Бершадь стартував перший Всеукраїнський дитячий турнір з боксу на кубок «Маминої весни». Це мистецький соціально-благодійний проєкт, мета якого – вшанувати матерів та вдів, які втратили своїх дітей чи чоловіків у війні з російськими загарбниками з початку 2014 року.

Підсумки обласного етапу Всеукраїнського конкурсу учнівської творчості “Об’єднаймося ж, брати мої!” Новини освіти

За підсумками обласного етапу Всеукраїнського конкурсу учнівської творчості “Об’єднаймося ж, брати мої!” перемогу здобули 3 учні закладів загальної середньої освіти Бершадської територіальної громади.

Переможці ІІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з екології та правознавства! Новини освіти

Талант і творча особистість стають сьогодні запорукою інтелектуального розвитку країни, а також є фактором національного престижу. Всеукраїнські учнівські олімпіади з базових дисциплін – це визнання обдарувань учнів, їх знань, предметної компетентності, навичок пізнавальної та творчої активності.

Конкурс робіт юних фотоаматорів «Моя країна – Україна!» Новини освіти

Вітаємо з перемогою у всеукраїнському етапі Всеукраїнського заочного конкурсу робіт юних фотоаматорів «Моя країна – Україна!» (наказ НЕНЦУМу від 24.01.2024 року № 08).

Турбота про власне здоров’я- шлях до повноцінного та якісного життя Новини культури

У читальному залі КЗ «Бершадська бібліотека» оформлено поличку здоров’я «Рак – це не вирок! Давайте разом переможемо рак!»

Кіт Мудрун: «Хто вміє зберігати - той уміє й господарювати» Новини культури

Бібліотечний кіт Мудрун пропонує юним читайликам онлайн –казку «Як зайчики зимували» , яку написала українська поетеса, педагог, журналіст, громадсько-культурний діяч Марія Чумарна

"Золотий хрест" отримав наш земляк - Шевчук Андрій Новини громади

Пишаюсь нашими героями, які гідно та сумлінно виконують свій обов’язок перед державою

Ненасильницькі дебати з лідерами учнівського самоврядування Учнівської ради Бершадщини Новини освіти

З лідерами учнівського самоврядування Учнівської ради Бершадщини відбулися майстерки з ненасильницьких дебатів. На початку заходу всіх учасників привітала начальник відділу освіти та спорту Бершадської міської ради Оксана Тартачна.

Конкурс проєктів з підвищення довіри між місцевою владою, установами та громадянами Новини громади

Програма «Фонд «Партнерство за сильну Україну»» (ФПСУ), що реа-лізується компанією «Кімонікс Інтернешнл», оголошує конкурс проєктних пропозицій щодо реалізації заходів з підвищення довіри між місцевою вла-дою, місцевими установами, що забезпечують громадську безпеку

Пошук по сайту
Державні послуги

Рішення сесій