Новини спорту

Команда спортсменів КО «Бершадська ДЮСШ «Ровесник» прийняла участь в Чемпіонаті Вінницької області з легкої атлетики

26 лютого 2021 року команда спортсменів з легкої атлетики КО «Бершадська ДЮСШ «Ровесник» прийняла участь в Чемпіонаті Вінницької області з легкої атлетики серед юнаків та дівчат 2008 р.н. та молодших в м.Вінниця.

Чемпіонат України з боротьби сумо серед молоді

У місті Луцьк пройшов Чемпіонат України з боротьби сумо серед молоді до 21 та 23 років. В складі збірної команди Вінницької області вдало виступили вихованці КО «Бершадська ДЮСШ «Ровесник», які тренуються в спортивному комплексі «Гетьман» села Маньківки.

Турнір Бершадщини з боксу

06 лютого 2021 р. Бершадською організацією ВФСТ «Колос» разом з Бершадським боксерським клубом «Спартан» було проведено змагання відкритий турнір Бершадщини з боксу серед юнаків, юніорів та дівчат. В змаганнях приймали участь боксери з м.Шаргорода.

Легка атлетика

В місті Суми проходив Чемпіонат України серед дорослих та спортсменів 2004 років народження і молодші де гарно виступили наші вихованці .

Чемпіонат області з боротьби сумо

В суботу 6 лютого відбувся Чемпіонат області з боротьби сумо серед дітей до 12 років та дорослих. Вихованці КО «Бершадська ДЮСШ «Ровесник», які тренуються в спортивному комплексі "Гетьман " с. Маньківка,

Чемпіонат області з футзалу

30 січня відбувся І тур чемпіонату Вінницької області з футзалу серед дитячо-юнацьких футбольних команд 2008 року народження.