Народився  Олексюк Павло Олегович 23  січня  2000 року, у м. Херсон.  Родина проживала у смт Брилівка Олешківського району, Херсонської області,  тут у місцевій загальноосвітній школі навчався Павло. Після закінчення школи вступив до  Херсонського  факультету Одеського державного університету внутрішніх справ.

     У 2020 році підписав контракт на службу у Збройних Силах України. Хлопець був хоробрий  солдатом, прекрасним сином, вірним та щирим другом, справжнім патріотом і захисником України. У страшні, криваві години боротьби  за наше право на мирне майбутнє України, Павло, вірний військовій присязі та Українському народові,  з першого дня взяв до рук зброю і став на захист найважливіших і найдорожчих цінностей – родини, землі, України. Павло вирушив боронити Луганщину. Він обіймав посаду оператора протитанкового відділення. Разом з побратимами захищав Лисичанськ, Новотошківку, Северодонецьк.

    23  березня  2022 року життя Павла обірвала ворожа куля, він загинув в боях з агресором на Луганщині в ході відбиття російського вторгнення в Україну. Воїн виконував бойове завдання в районі смт Нижнє та отримав смертельне поранення.  Зовсім молодий 22 річний Павло – герой і захисник, він  багато зробив для нашої держави,  віддавши своє життя захищаючи мир та спокій України, її свободу та незалежність

«Павло був добрим, світлим, позитивним. Завжди міг здивувати, захопити, заінтригувати. Любив робити сюрпризи. Для друзів з нічого міг організувати справжнє свято, був душею компанії. Любив та був прикладом для свого молодшого брата», – розповіла мама захисника Наталія.

 

    Його рідну херсонську землю окупували вороги, тож  за піклування отця Ростислава Процаніна, 31 березня  2022 року Павла  поховано у м. Бершадь.

 Залишилися вічно сумуючі батько Олексюк Олег Олегович, мати Олексюк Наталя Павлівна, молодший брат Віталій, рідні, друзі, близькі, побратими Павла. Низький  уклін, вдячність  родині , яка виховала героя-захисника України , розділяємо невимовний біль вашої важкої втрати.

    Герої не вмирають, вони живуть у наших серцях.