Logo

Проєкти регуляторних актів, аналізи регуляторного впливу

Аналіз регуляторного впливу до проекту регуляторного акта - рішення сесії Бершадської міської ради «Про затвердження правил розміщення зовнішньої реклами на території Бершадської міської територіальної громади»

Проєкт рішення "Про затвердження правил розміщення зовнішньої реклами на території Бершадської міської територіальної громади"

Аналіз регуляторного впливу

АНАЛІЗ РЕГУЛЯТОРНОГО ВПЛИВУ проєкту регуляторного акту – проєкту рішення Бершадської міської ради «Про Методику розрахунку плати за оренду майна, що належить до комунальної власності Бершадської міської територіальної громади»

Рішення "Про затвердження Методики розрахунку плати за оренду майна, що належить до комунальної власності Бершадської МТГ

Рішення Про затвердження Методики розрахунку плати за оренду майна, що належить до комунальної власності Бершадської міської територіальної громади.

Аналіз регуляторного впливу

Аналіз регуляторного впливу проекту рішення Бершадської міської ради «Про затвердження Правил благоустрою на території Бершадської міської територіальної громади».

Рішення «Про затвердження правил благоустрою на території Бершадської міської територіальної громади»

Рішення «Про затвердження правил благоустрою на території Бершадської міської територіальної громади»

Аналіз регуляторного впливу проєкту рішення Бершадської міської ради «Про встановлення ставок місцевих податків та зборів на тер

Аналіз регуляторного впливу проєкту рішення міської ради підготовлено на виконання вимог Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності» з урахуванням вимог Постанови Кабінету Міністрів України від 11 березня 2004 року №308 «Про затвердження методик проведення аналізу впливу та відстеження результативності регуляторного акта», зі змінами (Постанова Кабінету Міністрів України від 16 грудня 2015 року №1151).

Про встановлення місцевих податків та зборів на території Бершадської міської територіальної громади

Відповідно до ст. 266, 267, 291- 300 Податкового Кодексу України, ч.1 ст. 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» та керуючись розділами ХІІ, ХIV Податкового Кодексу України та п. 24 ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», міська рада ВИРІШИЛА: 1. Встановити на території Бершадської міської територіальної громади місцеві податки та збори