Новини

В актовій залі Бершадської міської ради 17 січня 2018 року о 14 год відбудеться засідання постійної комісії з питань планування, бюджету, соціально-економічного розвитку та з питань регламенту, депутатської етики, правового захисту та законності голова комісії Москаленко В.О.

В актовій залі Бершадської міської ради 12 січня 2018 року о 14 год відбудеться засідання постійної комісія з питань освіти, культури, туризму, фізкультури, спорту, роботи з молоддю, соціального захисту, охорони здоров’я, материнства та дитинства голова комісії Хлівний В.С.

З метою підтримки розвитку української національної культури, збереження і популяризації народного мистецтва, традиційних свят та обрядів новорічно-різдвяного циклу на Вінниччинні, а також підвищення туристичної привабливості Подільського краю 13 січня 2018 року за участю всіх районів області на території Державного історико-культурного заповідника "Буша" (с.Буша Ямпільського району) планується проведення обласного мистецького проекту "Різдво в Буші".

Бершадська міська рада оголошує конкурс на заміщення вакантної посади начальника відділу з питань державної реєстрації

В актовій залі Бершадської міської ради 3 січня 2018 року о 14 год відбудеться засідання постійної комісії з питань житлово-комунальної сфери, благоустрою міста, земельних питань, питань торгівлі, побуту та охорони навколишнього природного середовища голова комісії Смерека В.І.

Шановна бершадська громадо, присутні, підходить до завершення другий рік діяльності Бершадської міської ради VII скликання, і, відповідно до Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», я складаю звіт перед Вами, шановні мешканці нашого міста.

На підставі ст.42,46 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» чергова 24 сесія 7 скликання Бершадської міської ради відбудеться 18 грудня 2017 року о 14.00 годині у залі засідань КО РДЮСШ «Ровесник».

П А М ’ Я Т А Й Т Е ! Марна трата часу при загрозі вибуху може призвести до людських жертв !

Координаційна група Антитерористичного центру при Управлінні Служби безпеки України у Вінницькій області звертається до Вас з проханням бути пильними та небайдужими у питаннях протидії можливим проявам терористичного характеру!

Пошук по сайту
Архів відеотрансляцій