Новини

Відповідно до статті 42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», зважаючи на період карантину, визначений Постановою Кабінету Міністрів України від 11 березня 2020 року №211 «Про запобігання поширенню на території України корона вірусу COVID-19», враховуючи Протоколи позачергових засідань комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Вінницької обласної державної адміністрації від 12 березня 2020 року №7, та Бершадської районної державної адміністрації від 05 березня 2020 року №6 засідання чергової 45 сесії Бершадської міської ради VII скликання перенесено.

ДО УВАГИ

18.03.2020

Для отримання відповідних адміністративних послуг, консультацій та роз’яснень з приводу питань, віднесених до відання Бершадської міської ради, її виконавчого комітету Ви можете звернутись за контактними номерами.

Дякую бершадчанам за розуміння важливості таких категоричних заходів, пов’язаних з необхідністю перебування вдома, обмеження власного пересування, порушення зони особистого комфорту задля збереження життя і здоров’я. Прошу бути максимально відповідальними, уважними, стежити за власним самопочуттям та пильнувати дітей, батьків, родину. Наше здоров’я – це наша поведінка, наша свідомість, наше відношення до ситуації!

На 4 засіданні виконавчого комітету Бершадської міської ради прийнято рішення №11 від 17.03.2020 року "Про введення обмежувальних заходів щодо недопущення поширення коронавірусної інфекції “СOVID-19” на території міста Бершадь"

До 3 квітня поточного року призупинено особистий прийом громадян та обмежено допуск до адміністративної будівлі Бершадської міської ради та її виконавчого комітету усіх осіб, крім депутатів Бершадської міської ради, членів виконавчого комітету ради та працівників апарату ради.

В актовій залі Бершадської міської ради 23 березня 2020 року о 14 год відбудеться засідання постійної комісії з питань планування, бюджету, соціально-економічного розвитку та з питань регламенту, депутатської етики, правового захисту та законності голова комісії Москаленко В.О.

В актовій залі Бершадської міської ради 19 березня 2020 року о 13 год відбудеться засідання постійної комісії з питань житлово-комунальної сфери, благоустрою міста, земельних питань, питань торгівлі, побуту та охорони навколишнього природного середовища голова комісії Смерека В.І.

В актовій залі Бершадської міської ради 18 березня 2020 року о 14 год відбудеться засідання постійної комісії з питань освіти, культури, туризму, фізкультури, спорту, роботи з молоддю, соціального захисту, охорони здоров’я, материнства та дитинства голова комімії Хлівний В.С.

Відповідно до частини 4 статті 46, пункту 8 частини 4 статті 42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» провести пленарне засідання чергової 45 сесії Бершадської міської ради 7 скликання 27 березня 2020 року о 14.00 годині у сесійній залі Бершадської міської ради

В актовій залі Бершадської міської ради 11 лютого 2020 року о 14 год відбудеться засідання постійної комісії з питань освіти, культури, туризму, фізкультури, спорту, роботи з молоддю, соціального захисту, охорони здоров’я, материнства та дитинства голова комімії Хлівний В.С.

Пошук по сайту
Архів відеотрансляцій