Logo

Новини

Комплексна послуга «єМалятко» відтепер  у ЦНАПі

Нова та зручна комплексна адміністративна послуга «єМалятко» доступна для мешканців Бершадської ТГ.

З 01 грудня 2021 року набув чинності закон про електронну реєстрацію місця проживання

З 01 грудня 2021 року набув чинності закон про електронну реєстрацію місця проживання (Закону України «Про реалізацію публічних електронних послуг з реєстрації та декларування місця проживання в Україні» від 05.11.2021 № 1871-ІХ (законопроект від 05.05.2021 № 5463, далі — Закон № 1871).

Дія Центр Сучасний державний сервіс у кожному куточку України

Гід з державних послуг - це єдиний офіційний ресурс https://guide.diia.gov.ua., який містить інформацію про всі державні послуги в Україні, які надаються органами виконавчої влади та органами місцевого самоврядування.

Шеринг документів через Дію

У відділі «Центр надання адміністративних послуг» Бершадської міської ради працює шеринг документів через Дію для адміністративних послух земельного характеру.

Як дізнатися про субсидію онлайн

Перед початком опалювального сезону українці можуть офіційно дізнатися статус субсидії на оплату комуналки – зокрема, перевірити, схвалили допомогу чи ні, і якщо так, то в якому розмірі. Для цього достатньо знати тільки адресу, з якої було подано заяву на отримання субсидії.

Одноразова грошова допомога на дітей з багатодітних малозабезпечених сімей для підготовки до навчального року

За ініціативою Президента України з метою підтримки багатодітних малозабезпечених сімей Урядом постановою №803 від 04.08.2021 запроваджена у 2021 році виплата одноразової грошової допомоги на дітей з багатодітних малозабезпечених сімей для підготовки до навчального року у сумі 2 000 гривень на кожну дитину, яка станом на 1 серпня 2021 року має вік 6 – 18 років (включно) та які станом на 01 серпня 2021 року є одержувачами державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім’ям.

Витяги з Державного земельного кадастру  можна замовити в Центрі надання адміністративних послуг  Бершадської міської ради

Хочемо нагадати жителям громади що у Центрі надання адміністративних послуг Бершадської міської ради можна замовити витяги з Державного земельного кадастру. Видача витягу здійснюється в день звернення. Наші адміністратори чекають Вас в ЦНАПі з 8.00 до 17.00 год.

Заяви на отримання адміністративних послуг земельного відділу приймаються виключно у Центрі надання адміністративних послуг

До уваги жителів Бершадської територіальної громади! Заяви на отримання адміністративних послуг земельного відділу Бершадської міської ради приймаються ВИКЛЮЧНО у Центрі надання адміністративних послуг Бершадської міської ради за адресою м. Бершадь вул. Миколаєнка, 21 (навпроти Укрпошти).

До уваги юридичних осіб

Оновлення в Єдиному державному реєстрі відомостей про КБВ (кінцевих бенефіціарних власників) Доводимо до відома, що 08 червня 2021 року за № 768/36390 Міністерством юстиції України зареєстровано наказ Міністерства фінансів України від 19 березня 2021 року № 163 «Про затвердження Положення про форму та зміст структури власності» (далі – Наказ про структуру власності), який опубліковано у газеті «Урядовий кур’єр» 11 червня 2021 року.

Для переоформлення субсидій надається 5 місяців

З травня 2021 року відбулися зміни у Програмі житлових субсидій. Для оформлення цього виду допомоги на наступний період громадяни мають подати оновлену заяву та декларацію.

Пошук по сайту
Державні послуги