Logo

Новини

На що звернути увагу, щоб отримати якісний ТЗР ?

Після подачі пакету документів (заяви, паспорта, ідентифікаційного кода, ІПР, документу, що підтверджує інвалідність, або інших документів у разі належності до певної пільгової категорії громадян) до ЦНАП, виконавчих органів сільських, селищних, міських, районних рад, або через електронний кабінет особи з інвалідністю та підтвердження права на забезпечення ТЗР:

Розмір субсидії залежить не тільки від складу домогосподарства

Розмір житлової субсидії розраховується щомісячно, виходячи з встановлених цін і тарифів на житлово-комунальні послуги та соціальних нормативів користування послугами, які затверджені постановою Уряду.

З 01 грудня 2021 року набув чинності закон про електронну реєстрацію місця проживання

З 08.02.2022 запрацювала послуга декларування місця проживання онлайн. Змінити місце проживання можна через портал «Дія» https://id.gov.ua/ або через додаток «Дія», використовуючи смартфон.

Центр надання адміністративних послуг

Центру надання адміністративних послуг Бершадської міської ради виповнилося рік з часу створення. Сучасна установа, що поєднала діяльність різноманітність адміністративних послуг, створена завдяки процесам децентралізації в Україні. Для організації ефективної роботи Центру докладено багато зусиль міського голови та його заступників, начальника відділу, прийнято ряд рішень депутатами міської ради та членами виконавчого комітету, які визначили найбільш кращі підходи в сфері надання адміністративних послуг.

На засіданні Уряду прийнято рішення щодо спрощення механізмів надання одноразової натуральної допомоги „пакунок малюка”

На засіданні Уряду прийнято рішення щодо спрощення механізмів надання одноразової натуральної допомоги „пакунок малюка” та виплати грошової компенсації її вартості.

З 1 січня 2022 року підвищено розмір надбавки на догляд

особам з інвалідністю з дитинства, віднесеним до підгрупи А I групи, – із 150 до 200 % прожиткового мінімуму для осіб, які втратили працездатність ( з 2901,00 грн до 3868,00 грн)

З 1 січня 2022 року змінився розмір адміністративного збору за реєстрацію/зняття з реєстрації місця проживання особи

Звертаємо увагу мешканців Бершадської територіальної громади, що з 01 січня 2022 року змінюється розмір адміністративного збору за реєстрацію/зняття з реєстрації місця проживання особи, відповідно до Закону України "Про надання публічних (електронних публічних) послуг щодо декларування та реєстрації місця проживання в Україні"

Змінено розмір адміністративного збору за отримання витягу з Державного земельного кадастру

Нагадуємо жителям громади що у Центрі надання адміністративних послуг Бершадської міської ради можна замовити та отримати витяги з Державного земельного кадастру. Витяг з Державного земельного кадастру – це документ, що містить інформацію про земельну ділянку та підтверджує внесення даних земельної ділянки до Державного земельного кадастру.

Замовляйте та отримуйте нормативно - грошову оцінку земельної ділянки у Центрі надання адміністративних послуг

з 10 листопада 2021 року набула чинності нова уніфікована Методика нормативної грошової оцінки земельних ділянок, затверджена Постановою Кабінету Міністрів України від 03.11.2021 р. № 1147. Методика встановлює методологічні засади проведення нормативної грошової оцінки земельних ділянок, яка застосовується у випадках, визначених Законом України «Про оцінку земель».

З 1 січня 2022 року змінилися розміри адміністративних зборів

Відділ «Центр надання адміністративних послуг» Бершадської міської ради повідомляє, що з 1 січня 2022 року змінилися розміри адміністративних зборів у сфері державної реєстрації!!!

Пошук по сайту
Державні послуги