Logo

Новини

Центр надання адміністративних послуг м. Бершадь  змінив контактний номер телефону

У Центрі надання адміністративних послуг м. Бершадь з 11 травня запроваджуються мобільний номер телефону. Мобільним телефоном Центр надання адміністративних послуг забезпеченний за дорученням першого заступника міського голови Дмитра Красиленка, щоб жителям громади було зручніше отримувати інформацію про отримання адміністративних послуг.

З травня українці мають подати нові заявки на отримання субсидій

Аби отримати субсидію, українці з травня мають подати нові заявки. Їх прийматимуть протягом 5 місяців про це під час засідання Кабміну 28 квітня повідомив прем'єр-міністр Денис Шмигаль. Подати на субсидію можна і дистанційно – онлайн або поштою.

Мобільний сервісний центр МВС у Вінницькій області  відновлює виїзди у м. Бершадь

Мобільний сервісний центр МВС Вінницької області з березня 2021 року знову буде здійснювати робочі виїзди у місто Бершадь для обслуговування громадян. Завдяки роботі мобільної групи жителям громади не доведеться витрачати свій час та кошти на поїздку в обласний центр чи до найближчого територіального сервісного центру МВС.

Реєстрація бізнесу та нерухомості в ЦНАП

Зареєструвати бізнес та нерухомість жителі Бершадської територіальної громади зможуть в Центрі надання адміністративних послуг Бершадської міської ради що знаходиться за адресою: м. Бершадь вул. Миколаєнка, 21. Державні реєстратори надають такі адміністративні послуги:

Треба зареєструвати договір оренди землі – звертайтеся до ЦНАП в м. Бершадь!

Часто у повсякденному житті громадянину чи юридичній особі необхідно зареєструвати договір оренди землі. Багато хто вважає, що це клопітно та дорого. На сьогоднішній день держава спростила цю процедуру та надала можливість громадянам і суб’єктам господарювання провести реєстраційні дії в одному місці – Центрі надання адміністративних послуг.

В ЦНАП оплатити адміністративні послуги можна через РОS-термінал

В Центрі надання адміністративних послуг Бершадської міської ради сплату адміністративного збору за надання платних адміністративних послуг можна здійснювати безпосередньо під час прийому за допомогою POS-терміналу, який встановлено на робочому столі адміністратора.

Фахівці відділу «Центр надання адміністративних послуг»  Бершадської міської ради взяли участь у вебінарі  Центрально-Західного

Провідним спеціалістом відділу державної реєстрації друкованих засобів масової інформації та громадських формувань у Вінницькій області Управління державної реєстрації Центрально-Західного міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м. Хмельницький) Віолеттою Настечиною 24 березня 2021 року було проведено вебінар з державним реєстратором відділу «Центр надання адміністративних послуг» Бершадської міської ради Наталкою Мазуренко та адміністратором відділу «Центр надання адміністративних послуг» Бершадської міської ради Наталією Швидкою.

В Центрі надання адміністративних послуг жителі громади зможуть отримати послугу щодо вклеювання до паспорта громадянина України

Відділом «Центр надання адміністративних послуг» Бершадської міської ради здійснюється прийом документів для отримання адміністративної послуги щодо вклеювання до паспорта громадянина України (зразка 1994 року) фотокартки при досягненні 25- і 45-річного віку.

Мінцифри готує запуск реєстрації та зняття з реєстрації місця проживання онлайн

Уряд схвалив відповідну постанову, якою започатковує експериментальний проект з реєстрації та зняття з реєстрації місця проживання в електронній формі. Ця послуга одна з найбільш очікуваних послуг серед українців. Зараз вона доступна на порталі державних послуг Дія для дітей до 14 років у місті Харкові.

До уваги громадян! Розроблено електронний кабінет особи з інвалідністю.

На виконання постанови Кабінету Міністрів України від 5 квітня 2012 р. № 321 «Про затвердження Порядку забезпечення технічними та іншими засобами реабілітації осіб з інвалідністю, дітей з інвалідністю та інших окремих категорій населення і виплати грошової компенсації вартості за самостійно придбані технічні та інші засоби реабілітації, переліків таких засобів» (в редакції постанови Кабінету Міністрів України від 14 квітня 2021 р. № 362) та постанови Кабінету Міністрів України від 16 лютого 2011 р. № 121 «Про затвердження Положення про централізований банк даних з проблем інвалідності» (зі змінами) розроблено електронний кабінет особи з інвалідністю.

Пошук по сайту
Державні послуги