Logo

ЦНАП

Державні послуги онлайн Портал державних електронних послуг

Державні послуги онлайн за посиланням https://diia.gov.ua/

До уваги юридичних осіб Новини

Оновлення в Єдиному державному реєстрі відомостей про КБВ (кінцевих бенефіціарних власників) Доводимо до відома, що 08 червня 2021 року за № 768/36390 Міністерством юстиції України зареєстровано наказ Міністерства фінансів України від 19 березня 2021 року № 163 «Про затвердження Положення про форму та зміст структури власності» (далі – Наказ про структуру власності), який опубліковано у газеті «Урядовий кур’єр» 11 червня 2021 року.

Заяви на отримання адміністративних послуг земельного відділу приймаються виключно у Центрі надання адміністративних послуг Новини

До уваги жителів Бершадської територіальної громади! Заяви на отримання адміністративних послуг земельного відділу Бершадської міської ради приймаються ВИКЛЮЧНО у Центрі надання адміністративних послуг Бершадської міської ради за адресою м. Бершадь вул. Миколаєнка, 21 (навпроти Укрпошти).

Витяги з Державного земельного кадастру  можна замовити в Центрі надання адміністративних послуг  Бершадської міської ради Новини

Хочемо нагадати жителям громади що у Центрі надання адміністративних послуг Бершадської міської ради можна замовити витяги з Державного земельного кадастру. Видача витягу здійснюється в день звернення. Наші адміністратори чекають Вас в ЦНАПі з 8.00 до 17.00 год.

Пошук по сайту
Державні послуги

Рішення сесій