Logo

ЦНАП

Треба зареєструвати договір оренди землі – звертайтеся до ЦНАП в м. Бершадь! Новини

Часто у повсякденному житті громадянину чи юридичній особі необхідно зареєструвати договір оренди землі. Багато хто вважає, що це клопітно та дорого. На сьогоднішній день держава спростила цю процедуру та надала можливість громадянам і суб’єктам господарювання провести реєстраційні дії в одному місці – Центрі надання адміністративних послуг.

Дія Центр Сучасний державний сервіс у кожному куточку України Новини

Гід з державних послуг - це єдиний офіційний ресурс https://guide.diia.gov.ua., який містить інформацію про всі державні послуги в Україні, які надаються органами виконавчої влади та органами місцевого самоврядування.

Реєстрація бізнесу та нерухомості в ЦНАП Новини

Зареєструвати бізнес та нерухомість жителі Бершадської територіальної громади зможуть в Центрі надання адміністративних послуг Бершадської міської ради що знаходиться за адресою: м. Бершадь вул. Миколаєнка, 21. Державні реєстратори надають такі адміністративні послуги:

Мобільний сервісний центр МВС у Вінницькій області  відновлює виїзди у м. Бершадь Новини

Мобільний сервісний центр МВС Вінницької області з березня 2021 року знову буде здійснювати робочі виїзди у місто Бершадь для обслуговування громадян. Завдяки роботі мобільної групи жителям громади не доведеться витрачати свій час та кошти на поїздку в обласний центр чи до найближчого територіального сервісного центру МВС.

З 01 грудня 2021 року набув чинності закон про електронну реєстрацію місця проживання Новини

З 01 грудня 2021 року набув чинності закон про електронну реєстрацію місця проживання (Закону України «Про реалізацію публічних електронних послуг з реєстрації та декларування місця проживання в Україні» від 05.11.2021 № 1871-ІХ (законопроект від 05.05.2021 № 5463, далі — Закон № 1871).

Пошук по сайту
Державні послуги