Logo

ЦНАП

В Центрі надання адміністративних послуг жителі громади зможуть отримати послугу щодо вклеювання до паспорта громадянина України Новини

Відділом «Центр надання адміністративних послуг» Бершадської міської ради здійснюється прийом документів для отримання адміністративної послуги щодо вклеювання до паспорта громадянина України (зразка 1994 року) фотокартки при досягненні 25- і 45-річного віку.

Фахівці відділу «Центр надання адміністративних послуг»  Бершадської міської ради взяли участь у вебінарі  Центрально-Західного Новини

Провідним спеціалістом відділу державної реєстрації друкованих засобів масової інформації та громадських формувань у Вінницькій області Управління державної реєстрації Центрально-Західного міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м. Хмельницький) Віолеттою Настечиною 24 березня 2021 року було проведено вебінар з державним реєстратором відділу «Центр надання адміністративних послуг» Бершадської міської ради Наталкою Мазуренко та адміністратором відділу «Центр надання адміністративних послуг» Бершадської міської ради Наталією Швидкою.

В ЦНАП оплатити адміністративні послуги можна через РОS-термінал Новини

В Центрі надання адміністративних послуг Бершадської міської ради сплату адміністративного збору за надання платних адміністративних послуг можна здійснювати безпосередньо під час прийому за допомогою POS-терміналу, який встановлено на робочому столі адміністратора.

Треба зареєструвати договір оренди землі – звертайтеся до ЦНАП в м. Бершадь! Новини

Часто у повсякденному житті громадянину чи юридичній особі необхідно зареєструвати договір оренди землі. Багато хто вважає, що це клопітно та дорого. На сьогоднішній день держава спростила цю процедуру та надала можливість громадянам і суб’єктам господарювання провести реєстраційні дії в одному місці – Центрі надання адміністративних послуг.

Дія Центр Сучасний державний сервіс у кожному куточку України Новини

Гід з державних послуг - це єдиний офіційний ресурс https://guide.diia.gov.ua., який містить інформацію про всі державні послуги в Україні, які надаються органами виконавчої влади та органами місцевого самоврядування.

Пошук по сайту
Державні послуги

Рішення сесій