Logo

ЦНАП

Мінцифри готує запуск реєстрації та зняття з реєстрації місця проживання онлайн Новини

Уряд схвалив відповідну постанову, якою започатковує експериментальний проект з реєстрації та зняття з реєстрації місця проживання в електронній формі. Ця послуга одна з найбільш очікуваних послуг серед українців. Зараз вона доступна на порталі державних послуг Дія для дітей до 14 років у місті Харкові.

В Центрі надання адміністративних послуг жителі громади зможуть отримати послугу щодо вклеювання до паспорта громадянина України Новини

Відділом «Центр надання адміністративних послуг» Бершадської міської ради здійснюється прийом документів для отримання адміністративної послуги щодо вклеювання до паспорта громадянина України (зразка 1994 року) фотокартки при досягненні 25- і 45-річного віку.

Фахівці відділу «Центр надання адміністративних послуг»  Бершадської міської ради взяли участь у вебінарі  Центрально-Західного Новини

Провідним спеціалістом відділу державної реєстрації друкованих засобів масової інформації та громадських формувань у Вінницькій області Управління державної реєстрації Центрально-Західного міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м. Хмельницький) Віолеттою Настечиною 24 березня 2021 року було проведено вебінар з державним реєстратором відділу «Центр надання адміністративних послуг» Бершадської міської ради Наталкою Мазуренко та адміністратором відділу «Центр надання адміністративних послуг» Бершадської міської ради Наталією Швидкою.

В ЦНАП оплатити адміністративні послуги можна через РОS-термінал Новини

В Центрі надання адміністративних послуг Бершадської міської ради сплату адміністративного збору за надання платних адміністративних послуг можна здійснювати безпосередньо під час прийому за допомогою POS-терміналу, який встановлено на робочому столі адміністратора.

Пошук по сайту
Державні послуги