Logo

ЦНАП

Комплексна послуга «єМалятко» відтепер  у ЦНАПі Новини

Нова та зручна комплексна адміністративна послуга «єМалятко» доступна для мешканців Бершадської ТГ.

До уваги громадян! Розроблено електронний кабінет особи з інвалідністю. Новини

На виконання постанови Кабінету Міністрів України від 5 квітня 2012 р. № 321 «Про затвердження Порядку забезпечення технічними та іншими засобами реабілітації осіб з інвалідністю, дітей з інвалідністю та інших окремих категорій населення і виплати грошової компенсації вартості за самостійно придбані технічні та інші засоби реабілітації, переліків таких засобів» (в редакції постанови Кабінету Міністрів України від 14 квітня 2021 р. № 362) та постанови Кабінету Міністрів України від 16 лютого 2011 р. № 121 «Про затвердження Положення про централізований банк даних з проблем інвалідності» (зі змінами) розроблено електронний кабінет особи з інвалідністю.

З 1 січня 2022 року змінилися розміри адміністративних зборів Новини

Відділ «Центр надання адміністративних послуг» Бершадської міської ради повідомляє, що з 1 січня 2022 року змінилися розміри адміністративних зборів у сфері державної реєстрації!!!

Замовляйте та отримуйте нормативно - грошову оцінку земельної ділянки у Центрі надання адміністративних послуг Новини

з 10 листопада 2021 року набула чинності нова уніфікована Методика нормативної грошової оцінки земельних ділянок, затверджена Постановою Кабінету Міністрів України від 03.11.2021 р. № 1147. Методика встановлює методологічні засади проведення нормативної грошової оцінки земельних ділянок, яка застосовується у випадках, визначених Законом України «Про оцінку земель».

Змінено розмір адміністративного збору за отримання витягу з Державного земельного кадастру Новини

Нагадуємо жителям громади що у Центрі надання адміністративних послуг Бершадської міської ради можна замовити та отримати витяги з Державного земельного кадастру. Витяг з Державного земельного кадастру – це документ, що містить інформацію про земельну ділянку та підтверджує внесення даних земельної ділянки до Державного земельного кадастру.

Пошук по сайту
Державні послуги