Logo

ЦНАП

Для переоформлення субсидій надається 5 місяців Новини

З травня 2021 року відбулися зміни у Програмі житлових субсидій. Для оформлення цього виду допомоги на наступний період громадяни мають подати оновлену заяву та декларацію.

Центр надання адміністративних послуг м. Бершадь  змінив контактний номер телефону Новини

У Центрі надання адміністративних послуг м. Бершадь з 11 травня запроваджуються мобільний номер телефону. Мобільним телефоном Центр надання адміністративних послуг забезпеченний за дорученням першого заступника міського голови Дмитра Красиленка, щоб жителям громади було зручніше отримувати інформацію про отримання адміністративних послуг.

З травня українці мають подати нові заявки на отримання субсидій Новини

Аби отримати субсидію, українці з травня мають подати нові заявки. Їх прийматимуть протягом 5 місяців про це під час засідання Кабміну 28 квітня повідомив прем'єр-міністр Денис Шмигаль. Подати на субсидію можна і дистанційно – онлайн або поштою.

Мінцифри готує запуск реєстрації та зняття з реєстрації місця проживання онлайн Новини

Уряд схвалив відповідну постанову, якою започатковує експериментальний проект з реєстрації та зняття з реєстрації місця проживання в електронній формі. Ця послуга одна з найбільш очікуваних послуг серед українців. Зараз вона доступна на порталі державних послуг Дія для дітей до 14 років у місті Харкові.

Пошук по сайту
Державні послуги

Рішення сесій