Logo

ЦНАП

Витяги з Державного земельного кадастру  можна замовити в Центрі надання адміністративних послуг  Бершадської міської ради Новини

Хочемо нагадати жителям громади що у Центрі надання адміністративних послуг Бершадської міської ради можна замовити витяги з Державного земельного кадастру. Видача витягу здійснюється в день звернення. Наші адміністратори чекають Вас в ЦНАПі з 8.00 до 17.00 год.

Для переоформлення субсидій надається 5 місяців Новини

З травня 2021 року відбулися зміни у Програмі житлових субсидій. Для оформлення цього виду допомоги на наступний період громадяни мають подати оновлену заяву та декларацію.

Центр надання адміністративних послуг м. Бершадь  змінив контактний номер телефону Новини

У Центрі надання адміністративних послуг м. Бершадь з 11 травня запроваджуються мобільний номер телефону. Мобільним телефоном Центр надання адміністративних послуг забезпеченний за дорученням першого заступника міського голови Дмитра Красиленка, щоб жителям громади було зручніше отримувати інформацію про отримання адміністративних послуг.

З травня українці мають подати нові заявки на отримання субсидій Новини

Аби отримати субсидію, українці з травня мають подати нові заявки. Їх прийматимуть протягом 5 місяців про це під час засідання Кабміну 28 квітня повідомив прем'єр-міністр Денис Шмигаль. Подати на субсидію можна і дистанційно – онлайн або поштою.

Пошук по сайту
Державні послуги