Відбірковий етап конкурсу солістів-вокалістів та читців «Зіркова мрія – 2024»

З метою виявлення талановитої творчої молоді, розвитку її здібностей та умінь, збереження і популяризації духовних надбань українського народу, зокрема, кращих зразків пісенної й поетичної творчості, вшанування мистецької спадщини рідного краю та сприяння інтеграції національного мистецтва у світовий культурний простір відбувся відбірковий тур конкурсу солістів-вокалістів та читців «Зіркова мрія – 2024», що проводиться в рамках обласного фестивалю вчительської та учнівської творчості «Проліски надії – 2024».

В ІІ етапі конкурсу взяли участь 81 учень закладів загальної середньої освіти Бершадщини. З них 33 учасників у номінації «вокал» та 48 у номінації «художнє читання».

За спільним рішенням журі переможцями відбіркового етапу стали:

- у номінації «вокал»: Кирилюк Кіріл, учень 5 класу Бершадського ліцею, з піснею «Мить» та Герасименко Олександра, учениця 7 класу Бершадського ліцею, з композицією «Ой зійдімося, роде»;

- у номінації «художнє читання»: Рябініна Меланія, учениця 3 класу Бершадського ліцею №1 імені Анатолія Матвієнка, з поезією «Єдина Україна» та Омельченко Владислав, учень Баланівського ЗЗСО І-ІІІ ступенів, з віршем «Чого являєшся мені у сні?».

Тож бажаємо нашим переможцям гідно представити Бершадщину на обласному етапі «Зіркової мрії»!

З виступами усіх учасників конкурсу можна познайомитись на офіційних сайтах закладів освіти та їх сторінках на Facebook.