Відбулася нарада керівників закладів загальної середньої освіти

07 лютого 2024 року відділом освіти та спорту Бершадської міської ради проведено нараду з директорами закладів загальної середньої освіти громади.
Начальниця відділу освіти та спорту Оксана Тартачна розкрила актуальні питання бюджету галузі «Освіта» у 2024 році.
Юлія Покотило, начальниця відділу державного нагляду за дотриманням санітарного законодавства Бершадського управління Держпродспоживслужби, повідомила про посилення заходів щодо профілактики рівня захворюваності серед школярів на грип та ГРВІ й недопущення погіршення епідеміологічної ситуації із захворюваності дітей у закладах освіти громади.
Про підсумки проведення відповідними спеціалістами обстеження з метою верифікації даних, внесених до паспортів безпеки ЗЗСО, зокрема щодо дотримання правил пожежної безпеки, облаштування захисних споруд ЦЗ, створення класів безпеки доповів начальник відділу забезпечення заходів пожежно-профілактичної роботи у Гайсинському районі ЦЗД ГУ ДНС України у Вінницькій області, підполковник служби цивільного захисту Олександр Осадчий.
Оксана Ковальчук, заступник начальника відділу освіти та спорту, виступила з питанням щодо підготовки учнів закладів освіти до НМТ-2024 та корекції проблем у підготовці до зовнішнього тестування. А вчителі-практики, Людмила Кушнір, вчителька математики Бершадського ЗЗСО № 2, та Сергій Сторожук, вчитель історії Сумівської філії Війтівського опорного закладу, наголосили на особливостях складання та відкрили стратегію підготовки до НМТ-2024.
До наради долучилася Марія Павлічук, співзасновниця та виконавча директорка ГО «Рух Олександра Педана «JuniorS», яка розповіла про особливості створення та розвитку мережі шкіл JuniorS, через залучення вчителів фізкультури та керівників закладів освіти з метою розвитку шкільного спорту.
Учитель фізичної культури Бершадського ліцею № 1 ім.А.Матвієнка Олександр Оперчук поділився досвідом проведення у закладі освіти заходів JuniorS Games Всеукраїнської учнівської ліги «Здорова Україна» для класів НУШ середньої школи відповідно до модельної навчальної програми «Фізична культура 5-6 класи».
Аліна Янчук, провідний спеціаліст відділу освіти та спорту, підбила підсумки проведення конкурсу солістів-вокалістів і читців «Зіркова мрія – 2024».
Учасники наради намітили найближчі заходи, що відбуватимуться у школах: аналіз успішності впровадження профілю навчання, корекція проблем у підготовці до НМТ-2024, тренінги та зустрічі з учителями-предметниками тощо.

За результатами обговорення питань були надані рекомендації (протокольним дорученням) керівникам закладів загальної середньої освіти громади.