Підсумки обласного конкурсу солістів-вокалістів та читців «Зіркова мрія – 2024»

На обласному конкурсі солістів-вокалістів та читців пролунали мелодії й слова, заворожуючи слухачів та залишаючи незабутні враження. Обласний конкурс об’єднав учасників із різних куточків області, щоб подарувати їм можливість виявити свій талант та вразити глядачів своїм виступом.

Цього року учасники продемонстрували вражаючий рівень майстерності та виразності в кожній виконаній композиції. Від емоційних балад до енергійних рок-хітів кожен номер був насичений ентузіазмом та професіоналізмом.

Журі конкурсу мали важливе завдання – обрати найкращих серед найкращих. Бершадську громаду представили талановиті учні закладів освіти, які після напруженого роздуму журі стали переможцями у різних категоріях:

Гран-прі цьогорічного заходу здобула Олександра Герасименко з Бершадського ліцею за її захоплюючий вокальний виступ (творчий керівник Оксана Позаченюк).

Також слід відзначити Кіріла Кирилюка, також з Бершадського ліцею, який отримав Диплом І ступеня за вражаючі вокальні досягнення (творчий керівник Оксана Позаченюк).

У номінації художнього читання Дипломом І ступеня відзначено Владислава Омельченка з Баланівського ЗЗСО І-ІІІ ступенів, виділившись своєю виразністю та вмінням передати почуття та емоції через слово (творчий керівник Лариса Криворуцька).

Диплом ІІ ступеня у цій же номінації здобула Меланія Рябініна з Бершадського ліцею 1 ім. А. Матвієнка (творчий керівник Вікторія Дідик).

Конкурс підтвердив, що в нашій громаді є таланти, які демонструють свою майстерність та виразність у виконанні. Вітаємо переможців, всіх учасників та їх керівників з надзвичайною творчою силою та виразним виступом на сцені! Так тримати!