"Пліч-о-пліч. Всеукраїнські шкільні ліги з баскетболу серед юнаків"

Спорт – це сила. Спорт – це віра. Спорт – це психологічне розвантаження. Спорт – це зосередження. Спорт – це здоров’я. І, безперечно, спорт – це єднання. У Бершадській громаді 10 квітня відбувся ІІІ (районний) етап проєкту "Пліч-о-пліч Всеукраїнські шкільні ліги з баскетболу серед юнаків", який проходить за ініціативи Президента України Володимира Зеленського під девізом "РАЗОМ ПЕРЕМОЖЕМО". У змаганнях взяли участь 8 команд закладів освіти Гайсинського району. Бершадську громаду на змаганнях представляли спортсмени Бершадського ліцею №1 ім. А. Матвієнка.

Учасників змагань привітали голова Гайсинської районної державної адміністрації Людмила ГОЛОВАШИЧ, Бершадський міський голова Віталій ДРАГАН та неодноразова чемпіонка України, Європи та світу, майстер спорту України міжнародного класу з армреслінгу Оксана ДЯЧЕНКО.

«Ваша праця, відданість та наполегливість заслуговують на величезну похвалу та заохочення. Ви — справжній приклад для школярів та молоді нашої громади» - зазначив Віталій Григорович.

За результатами змагань перше місце зайняла команда «Летючі лисиці» Тростянецького ліцею, друге – команда «Мангусти» Бершадського ліцею №1 ім. А. Матвієнка, третє – команда «Буйволи» Ладижинського ліцею. Призери та переможці нагороджені грамотами, медалями та кубками.

Змагання з баскетболу стали майданчиком для виявлення спортивних талантів учнівської молоді. Учасники змагань вкотре підтвердили, що це місце сильних і спортивних!