12-14 серпня у Вінниці пройшли відкриті перегони з веслування на байдарках та каное серед юнаків та дівчат присвячені Міжнародному дню молоді.

У змаганнях взяли участь команди з міста Вінниці, Житомира, а також вихованці КО «Бершадська ДЮСШ «Ровесник».

Бершадська спортсменка Юліана Козленко зайняла 2 місце на дистанції 200, 500, 1000 метрів, а також разом з екіпажем з Коваль Анастасією на дистанції 200, 500, 1000 м.  В кінцевий день змагань Юліана виборола 2 місце на дистанції 5000 м.

Бронзовою призеркою цих перегонів стала Ірина Свірідова на дистанції 200, 500, 1000 і 5000 метрів.

Андрій Климчук був другий на дистанції 200 метрів. Також вдало виступив Матвій Охрименко, який вирвався у фінал та посів 4 місце на двох дистанціях, Дмитро Бурмістров - 5 місце. Кірілл Сапфіров, який тренується всього 2 місяці прорвався у фінал на дистанції  500 м показавши гарний результат.

Вітаємо переможців, учасників змагань та тренера-викладача Надію Козяр.

Попри складну ситуацію в країні бершадські спортсмени їздять на змагання завдяки підтримці обласного депутата Василя Гондарука, який завжди підтримує розвиток веслувального спорту в Бершадській громаді.