Спортивні змагання є чудовою нагодою проявити себе для багатьох талановитих дітей. 15 команд юнаків та дівчат закладів загальної середньої освіти з Гайсинської, Дашківської, Джулинської, Краснопільської, Ладижинської, Ободівської, Тростянецької, Чечельницької територіальних громад об’єднала учнівська Гімназіада.

Міський голова Віталій Драган урочисто відкрив змагання. Він привітав учасників та зазначив, що волейбол – це та спортивна гра, в якій успіх залежить не тільки від майстерності кожного, а насамперед від командної гри.

З вітальним словом виступила Майстер спорту України Міжнародного класу з армреслінгу, чемпіонка України, Європи та світу Оксана Дяченко. Неодноразова чемпіонка побажала перемоги найсильнішим, задоволення та позитивних емоцій від змагань.

Згідно жеребкування команди юнаків та дівчат були розподілені на дві групи, у яких спортсмени змагалися за вихід до фіналу.

Змагання проходили на базі Бершадського закладу освіти №3, Бершадського ліцею №1 та Поташнянської гімназії. Суддівство забезпечували учителі фізичної культури громади.

Бершадську громаду представляли команди Бершадського ЗЗСО І-ІІІ ступенів №3 (юнаки) тренер Дунаєвський В.О. та Флоринського ЗЗСО І-ІІІ ступенів (дівчата) тренер Чубатюк В.М.

Право першої подачі надали міському голові Віталію Григоровичу.

Волейбольні баталії проходили у видовищній та безкомпромісній боротьбі, іноді один забитий м’яч вирішував хід поєдинку.

У підсумку в фіналі зустрілися найсильніші команди юнаків та дівчат.

За результатами районних (зональних) змагань серед збірних команд територіальних громад Гайсинського району місця розприділилися таким чином:

Команди юнаків:

І місце – команда Бершадської територіальної громади;

ІІ місце – команда Гайсинської територіальної громади;

ІІІ місце – команда Тростянецької територіальної громади.

Команди дівчат:

І місце – команда Гайсинської територіальної громади;

ІІ місце – команда Бершадської територіальної громади;

ІІІ місце – команда Тростянецької територіальної громади.

Віталій Драган подякував учасникам змагань та нагородив команди-переможці грамотами Бершадської міської ради. Наполеглива праця, систематичні тренування роблять свою справу, якщо у тебе є головне – любов до «крилатого» м’яча.