Logo

Податкова інформує

Про право на податкову соціальну пільгу

ГУ ДПС у Вінницькій області нагадує, що нормами Податкового кодексу України за будь-яким платником податку на доходи фізичних осіб закріплено право на зменшення суми загального місячного оподатковуваного доходу

Про особливості проведення перевірок

ГУ ДПС у Вінницькій області нагадує, що Законом України від 30.06.2023 № 3219 з 1 серпня 2023 року частково знято обмеження на проведення контролюючими органами документальних перевірок.

Про оподаткування спадщини

ГУ ДПС у Вінницькій області нагадує, що порядок оподаткування ПДФО доходу, отриманого платником податку в результаті прийняття ним у спадщину чи дарунок коштів, майна, майнових чи немайнових прав, врегульовано нормами Податкового кодексу України.

Оновлено план-графік проведення документальних планових перевірок

ГУ ДПС у Вінницькій області інформує, що на вебпорталі ДПС України розміщено оновлений план-графік проведення документальних планових перевірок платників податків на 2023 рік.

Вся інформація про доходи у смартфоні.

ГУ ДПС у Вінницькій області нагадує про можливість отримати великий спектр послуг від ДПС через мобільний додаток «Моя податкова»!

Про облік рахунків та електронних гаманців

ГУ ДПС у Вінницькій області нагадує, що відповідно до норм Закону України від 30 червня 2023 року № 3219-ІХ внесено зміни до Податкового кодексу України у частині обліку рахунків та електронних гаманців.

Про РРО/ПРРО при оплаті за товар на рахунок у форматі IBAN

ГУ ДПС у Вінницькій області нагадує, що обов’язок застосування РРО/ПРРО нормами Закону України від 06 липня 1995 року №265/95-ВР.

Спробуйте і переконаєтесь, що мобільний додаток від ДПС зручний та корисний

ГУ ДПС у Вінницькій області нагадує про можливість отримати великий спектр послуг від ДПС через мобільний додаток «Моя податкова»!

Корисне суб'єктам господарювання, які надають послуги з перевезення пасажирів (таксі)

В деяких суб’єктів господарювання виникають питання щодо можливості невикористання у своїй діяльності РРО/ПРРО. Зокрема, таке питання виникає у суб'єктам господарювання, які надають індивідуальні послуги з перевезення пасажирів (таксі).

Про створення нових можливостей для платників податків.

Мобільний застосунок «Моя податкова» від ДПС доступний громадянам та може бути завантажений на телефони як на платформі Аndroid, так і iOS. «Моя податкова» — простий і зручний інструмент для отримання електронних сервісів податкової служби громадянами, а також сплати податків з використанням запропонованих платіжних систем.

Пошук по сайту
Державні послуги

Рішення сесій