Logo

ЦНАП

З 1 січня 2022 року змінився розмір адміністративного збору за реєстрацію/зняття з реєстрації місця проживання особи Новини

Звертаємо увагу мешканців Бершадської територіальної громади, що з 01 січня 2022 року змінюється розмір адміністративного збору за реєстрацію/зняття з реєстрації місця проживання особи, відповідно до Закону України "Про надання публічних (електронних публічних) послуг щодо декларування та реєстрації місця проживання в Україні"

З 1 січня 2022 року підвищено розмір надбавки на догляд Новини

особам з інвалідністю з дитинства, віднесеним до підгрупи А I групи, – із 150 до 200 % прожиткового мінімуму для осіб, які втратили працездатність ( з 2901,00 грн до 3868,00 грн)

На засіданні Уряду прийнято рішення щодо спрощення механізмів надання одноразової натуральної допомоги „пакунок малюка” Новини

На засіданні Уряду прийнято рішення щодо спрощення механізмів надання одноразової натуральної допомоги „пакунок малюка” та виплати грошової компенсації її вартості.

Центр надання адміністративних послуг Новини

Центру надання адміністративних послуг Бершадської міської ради виповнилося рік з часу створення. Сучасна установа, що поєднала діяльність різноманітність адміністративних послуг, створена завдяки процесам децентралізації в Україні. Для організації ефективної роботи Центру докладено багато зусиль міського голови та його заступників, начальника відділу, прийнято ряд рішень депутатами міської ради та членами виконавчого комітету, які визначили найбільш кращі підходи в сфері надання адміністративних послуг.

З 01 грудня 2021 року набув чинності закон про електронну реєстрацію місця проживання Новини

З 08.02.2022 запрацювала послуга декларування місця проживання онлайн. Змінити місце проживання можна через портал «Дія» https://id.gov.ua/ або через додаток «Дія», використовуючи смартфон.

Пошук по сайту
Державні послуги