Logo

ЦНАП

Розмір субсидії залежить не тільки від складу домогосподарства Новини

Розмір житлової субсидії розраховується щомісячно, виходячи з встановлених цін і тарифів на житлово-комунальні послуги та соціальних нормативів користування послугами, які затверджені постановою Уряду.

На що звернути увагу, щоб отримати якісний ТЗР ? Новини

Після подачі пакету документів (заяви, паспорта, ідентифікаційного кода, ІПР, документу, що підтверджує інвалідність, або інших документів у разі належності до певної пільгової категорії громадян) до ЦНАП, виконавчих органів сільських, селищних, міських, районних рад, або через електронний кабінет особи з інвалідністю та підтвердження права на забезпечення ТЗР:

До 1 січня 2025 року всі власники або спадкоємці паїв повинні оформити право власності на свої ділянки Новини

Чому потрібно оформити право власності до 1 січня 2025? Ця вимога обумовлена статтею 13 Закону “Про порядок виділення в натурі (на місцевості) земельних ділянок власникам земельних часток (паїв)”. У законі йдеться, що якщо власник паю чи його спадкоємець не оформить право власності на земельну ділянку до 1 січня 2025 року, то буде вважатися, що він відмовився від отримання земельної ділянки.

Отримати статус та допомогу для внутрішньо переміщених осіб  відтепер можна в Дії Новини

Центр надання адміністративних послуг Бершадської міської ради нагадує українцям які були вимушені евакуюватися з регіонів, де ведуться бойові дії до більш безпечніших місць України, та зупинились у Бершадській територіальній громаді, про те що вони можуть отримати статус ВПО та подати заявку на щомісячну виплату: - онлайн в Дії та подати заявку на щомісячну виплату; - у Центрі надання адміністративних послуг Бершадської міської ради за адресою: м. Бершадь, вул. Миколаєнка, 21 (попередній запис за телефоном +380961833087) - у відділах соціального захисту населення.

В ЦНАП м. Бершадь відновили надання адміністративних послуг у сфері державної реєстрації нерухомості Новини

До уваги жителів громади! Державним реєстраторам відділу «Центр надання адміністративних послуг» Бершадської міської ради відновлено доступ до Державного реєстру речових прав на нерухоме майно та їх обтяження, робота якого була призупинена, з початком широкомасштабної збройної агресії Російської Федерації проти України, задля безпеки та захисту даних.

Пошук по сайту
Державні послуги