Новини

На виконання Закону України "Про звернення громадян", Указу Президента України від 07.02.2008 року №109/2008 "Про першочергові заходи щодо забезпечення реалізації та гарантування конституційного права на звернення до органів державної влади та органів місцевого самоврядування", керуючись п.8 ст.59, ст.42 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", з метою забезпечення організації прийому і належного розгляду звернень громадян розпорядженням №40/02-12 від 30.12.2018 року затверджено графік особистого прийому громадян.

Згідно частини 7 статті 42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», міський голова не рідше одного разу на рік звітує про свою роботу перед територіальною громадою на відкритій зустрічі з громадянами.

На виконання пунту 7 статті 42 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", 12 січня 2019 року в приміщенні актової зали Бершадської РДЮСШС "Ровесник" відбудеться звіт міського голови перед територіальною громадою міста Бершадь.Початок о 10.00 год.

Останнім часом жодне свято не обходиться без феєрверка, будь то день народження, корпоратив чи весілля. І діти, і дорослі у святковому ажіотажі скуповують феєрверки, петарди та бенгальські вогні, не звертаючи уваги на якість виробів. Як результат – травми, пожежі та нещасні випадки, що відбуваються під час використання цих «іграшок».

Звернення ГО "Спілка учасників АТО Бершадського району" Шановні бершадці! Переконаний, що більшість з Вас є високопорядочними і патріотично налаштованими людьми, які ніколи не стояли осторонь гострих проблем сьогодення, пов"язаних з військовими діями в нашій країні, і вже неодноразово допомагали нашим захисникам.

В актовій залі Бершадської міської ради 18 грудня 2018 року о 14 год відбудеться засідання постійної комісії з питань планування, бюджету, соціально-економічного розвитку та з питань регламенту, депутатської етики, правового захисту та законності голова комісії Москаленко В.О.

В актовій залі Бершадської міської ради 13 грудня 2018 року о 14 год відбудеться засідання постійної комісії з питань житлово-комунальної сфери, благоустрою міста, земельних питань, питань торгівлі, побуту та охорони навколишнього природного середовища голова комісії Смерека В.І.

ДП "Бершадський лісгосп" наголошує у зв"язку із запровадженням з 1 січня 2019 року нових національних стандартів на деревину, гармонізованих з європейськими, та відповідною зміною номенклатури лісопродукції та цін споживачам, які виписали дров"яну та іншу деревину для опалення самовивозом, необхідно терміново, до 28 грудня 2018 року її отримати згідно з нарядом або звернутися до контори лісгоспу за поверненням коштів.

На підставі ст.42,46 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» чергова 32 сесія 7 скликання Бершадської міської ради відбудеться 20 грудня 2018 року о 14.00 годині у залі засідань Бершадської міської ради.

В актовій залі Бершадської міської ради 5 грудня 2018 року о 14 год відбудеться засідання постійної комісії з питань планування, бюджету, соціально-економічного розвитку та з питань регламенту, депутатської етики, правового захисту та законності голова комісії Москаленко В.О.

Пошук по сайту
Архів відеотрансляцій