Новини

ДО УВАГИ

29.05.2018

З метою підвищення конкурентоспроможності підприємств області та налагодження партнерських відносин на регіональних та міжнародних ринках, доводимо до відома зацікавлених осіб та суб’єктів господарювання інформацію щодо виставково-ярмаркових заходів, що проводитимуться в Україні та Вінницькій області у ІІ півріччі 2018 року.

В актовій залі Бершадської міської ради 30 травня 2018 року о 14 год відбудеться засідання постійної комісії з питань планування, бюджету, соціально-економічного розвитку та з питань регламенту, депутатської етики, правового захисту та законності голова комісії Москаленко В.О.

В актовій залі Бершадської міської ради 21 травня 2018 року о 14 год відбудеться засідання постійної комісії з питань житлово-комунальної сфери, благоустрою міста, земельних питань, питань торгівлі, побуту та охорони навколишнього природного середовища голова комісії Смерека В.І.

ДО УВАГИ

16.05.2018

Міська рада інформує про те, що в місті та районі продовжується робота спрямована на залучення сільськогосподарських товаровиробників до участі в урядових програмах державної підтримки аграрного сектору економіки. Програми спрямовані на часткову безповоротну компенсацію вартості придбання техніки, обладнання, генетичного та посадкового матеріалу, утримання молодняка в домогосподарствах та продуктивного поголів"я ВРХ в підприємствах.

ДО УВАГИ

16.05.2018

Бершадска міська рада повідомляє, що працівниками ТОВ " Облгазбезпека" проводиться обстеження та ремонт димових та вентиляційних каналів в будинках житлового сектору.

В актовій залі Бершадської міської ради 16 травня 2018 року о 14 год відбудеться засідання постійної комісії з питань планування, бюджету, соціально-економічного розвитку та з питань регламенту, депутатської етики, правового захисту та законності голова комісії Москаленко В.О.

На підставі ст.42,46 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» чергова 28 сесія 7 скликання Бершадської міської ради відбудеться 23 травня 2018 року о 14.00 годині у залі засідань Бершадської міської ради.

ДО УВАГИ

10.05.2018

На черговій 27 сесії 7 скликання Бершадської міської ради, яка відбулася 29.03.2018 року було підтримано депутатський запит депутата Островерх В.Д. "Щодо звернення до генерального директора ПАТ "Вінницяобленерго" Поліщука А.Л. щодо збільшення потужностей трансформаторної підстанції, яка є джерелом живлення багатоквартирних житлових будинків у м.Бершадь, розташованих за адресою вулиця Героїв України".

ДО УВАГИ

07.05.2018

Для виконання покладених на Національну гвардію України функцій та завдань, військова частина 3008 Західного оперативно-територіального обєднання Національної гвардії України (м.Вінниця вул.Некрасова,72),проводить набір на військову службу за контрактом громадян України призового віку від 18 до 40 років, бажаючих реалізувати свій громадянський обов"язок щодо захисту Батьківщини.

8 травня 2018 року в міському будинку культури (район цукрозаводу) о 16.00 годині відбудеться святковий концерт приурочений Дню Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні.Запрошуємо всіх бажаючих.

Пошук по сайту
Архів відеотрансляцій